Harry Styles ma sojusznika! Logan Paul o noszeniu sukienek: "Zrobiłbym to w mgnieniu oka”

2020-11-19 19:11 es
Harry Styles
Autor: GUMU/Backgrid/East News

Harry Styles wywołał ogromną dyskusję. Fakt, że na okładce Vogue'a pozował w sukience, oburzył konserwatywne środowiska. Teraz nawet celebryci dyskutują, czy mężczyznom wolno nosić sukienki. Logan Paul przekonuje, że tak. youtuber uważa, że męskości to nie kwestia ubrań!

Harry Styles pozując na okładce magazynu Vogue, przeszedł do historii. To pierwszy mężczyzna, który pojawił się tam solo! Zamiast gratulacji, muzyk zbiera także krytykę. Konserwatywne środowiska są oburzone, że Harry Styles zapozował w sukience. Konserwatyści błagają o powrót "męskich mężczyzn" a Logan Paul zastanawia się, co to w ogóle znaczy.

Logan Paul staje w obronie Harry'ego Stylesa

Logan Paul to youtuber, który nie boi się kontrowersji. Współprowadzi także podcast Impaulsive. Na jego łamach Logan Paul pochwalił Harry'ego Stylesa.

Lanberry, Sadowska, Zawiałow | ESKA XD- CDROOM #10

Nie piepr*** się! Jest jak: chcę rzucić wyzwanie normom społecznym.

Mówił Logan Paul.

Współprowadzący program George Janko nie podzielał jego entuzjazmu:

To nie jest męski bracie

Logan Paul odpowiedział:

Co jest dla ciebie męskie? Co to znaczy? Czy męskość to wygoda we własnej skórze i poczucie komfortu z tym, kim się jest? Niezależnie od tego, co ludzie myślą o tym, co masz na sobie? Jesteście typem ludzi, którzy spojrzą na to i powiedzą: „Nie, mężczyźni muszą być mężczyznami i nie mogą nosić sukienek! ”. Ss** du***, zrobiłbym to w mgnieniu oka!

Janko następnie oskarżył Paula o „złość” na jego opinię, na co ten odpowiedział:

Słucham, jak mi mówisz, że „nie chcesz oceniać ludzi ”, a potem widzę, jak ich oceniasz. Nie złość się.

Później współgospodarz Mike Maljak zapytał hipotetycznie, czy Paula, czy Logan Paul włożyłby sukienkę na ring bokserski.

Ponieważ to powiedziałeś, może.

Odpowiedział.

Myślicie, że Harry Styles zrewolucjonizuje podejście do mody męskiej?

NAJNOWSZE