Harry Styles w sukienkach zaatakowany przez konserwatywną działaczkę! Słusznie?

2020-11-16 14:23 kp
Harry Styles
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Harry Styles zapisał się w historii, pojawiając się jako pierwszy mężczyzna w historii w indywidualnej sesji na okładkę amerykańskiego Vogue. Stylizacje wokalisty nie zszokowały jego fanów, jednak jak się okazuje, nie spodobały się konserwatywnym politykom! Harry'ego Stylesa ostro skrytykowała jedna z amerykańskich działaczek. Nie przesadziła?

Harry Styles już od dawna zachwyca fanów swoim stylem. Wokalista stawia na to, co mu w duszy gra i uwielbia łączyć kolory, faktury i style. Gwiazdor chętnie pokazuje się w bogato zdobionych garniturach Gucci, obszernych koszulach, ale i z damską torebką czy perłami na szyi. Dzięki temu już wiele razy dostrzegano jego podejście do mody, a w ubiegłym roku został nawet jednym z moderatorów MET Gali.

Teraz spotkał go kolejny zaszczyt - jako pierwszy mężczyzna w historii Harry Styles znalazł się solo na okładce amerykańskiego Vogue. Wcześniej na okładkę trafiło zaledwie kilku mężczyzn i, co ważne, zawsze w towarzystwie kobiet.

>> Harry Styles pierwszym mężczyzną na okładce Vogue SOLO. Im udało się to tylko w duecie

Harry Styles w Vogue - kontrowersyjny? Mało męski?

Okładce Vogue z Harrym Stylesem towarzyszy piękna sesja zdjęciowa, w której wokalista pojawił się w stylizowanych, damskich sukienkach. O i ile fani muzyka uwielbiają jego zabawy konwencjami, o tyle nie wszyscy zrozumieli, o co chodzi w tej sesji... Amerykańska konserwatywna działaczka Candace Owens dostrzegła w jego stylizacjach spisek, który ma na celu pozbawienie świata męskości. Popłynęła?

Nie ma społeczeństwa, które mogłoby przetrwać bez silnych mężczyzn. Wschód to wie. Na Zachodzie ciągła feminizacja naszych mężczyzn w tym samym czasie, gdy uczy się nasze dzieci marksizmu, co nie jest przypadkiem. To bezpośredni atak. Oddajcie męskich mężczyzn.

- napisała na Twitterze.

Choć teorię polityczki trudno skomentować, pokusiła się o to Olivia Wilde, z którą Harry Styles pracuje ostatnio na planie Don't Worry Darling. Aktorka napisała w komentarzy krótko:

Jesteś żałosna

Pozamiatane!

Pozostaje nacieszyć się pięknymi zdjęciami Harry'ego Stylesa, prawda?

ESKA XD #010
Sonda
Jak Ci się podoba sesja Harry'ego Stylesa w Vogue?
NAJNOWSZE