Hailey Bieber "UMARŁA", kiedy zobaczyła TE ZDJĘCIA Jennifer Aniston! Nie tylko ona...

2020-02-12 19:49 nk
Jennifer Aniston, Hailey Bieber
Autor: Interview, Instagram.com/haileybieber

Jennifer Aniston wzięła udział w urodzinowej sesji zdjęciowej dla magazynu Interview. 51-letnia gwiazda wygląda tak HOT, że wiele gwiazd nie mogło powstrzymać zachwytu jej fotkami. Jeden z najbardziej celnych komentarzy zostawiła żona Justina Biebera. Hailey nie siliła się na długi wywód na temat zdjęć Jennifer Aniston - ujęła wszystko, co miała do powiedzenia, w trzech słowach.

Jennifer Aniston właśnie skończyła 51 lat. Aktorka, która karierę zaczynała w serialu Przyjaciele jako 25-latka, wciąż wygląda super hot, na co dowodem jest jej nowa sesja zdjęciowa dla magazynu Interview.

Jennifer Aniston w Interview: Innym gwiazdom opadły szczęki!

Z okazji swoich urodzin Jennifer Aniston dostała mnóstwo życzeń od przyjaciół, a nawet byłego męża! Urządziła też małe przyjęcie w luksusowym hotelu - tym samy, w którym rok temu hucznie świętowała swoją pięćdziesiątkę w towarzystwie m.in. Brada Pitta.

Wśród prezentów urodzinowych dla Jennifer Aniston znalazł się ten najbardziej spektakularny - okładka magazynu Interview z jej mega seksownym zdjęciem! Jen już jakiś czas temu wzięła udział w sesji dla pisma i udzieliła mu wywiadu, jednak - jak sama przyznaje - nie spodziewała się, że fotki premiery doczekają się właśnie w jej urodziny.

Dziękuję, Interview, za tę urodzinową niespodziankę. Nie miałam pojęcia, że to ukaże się dzisiaj. Czuję się dumna i zaszczycona, świętując z tą okładką. Dziękuję ekipie Interview za celebrowanie kobiet w każdym wieku... Okazuje się, że całkiem fajnie mieć 51 lat.

- napisała aktorka, publikując na swoim Instagramie kilka zdjęć z sesji.

Znajomi z show biznesu dostali niezłego wytrzeszczu, kiedy zobaczyli jej fotki!

Żartujesz sobie????

- napisała pod zdjęciami Courteney Cox i dodała emotikonki z ogniem.

A niech to szlag!

- skomentowała Ashley Graham. Mariah Carey złożyła Jennifer Aniston życzenia i stwierdziła, że aktorka "wygląda niesamowicie", Ashley Benson nazwała ją królową, ale jeden z najlepszych komentarzy należy do Hailey Bieber, która użyła tylko trzech krótkich słów: "I am dead", co w wolnym tłumaczeniu oznacza, że żona Justina "padła trupem" na widok zdjęć 51-letniej Jen. Lepiej byśmy tego nie ujęli...

NAJNOWSZE