Jennifer Aniston skończyła 51 lat. Na jej party była Courteney Cox!A Brad Pitt? [ZDJĘCIA]

2020-02-12 15:12 nk
Jennifer Aniston i Courteney Cox
Autor: www.instagram.com/courteneycoxofficial

Jennifer Aniston 51. urodziny świętowała w gronie przyjaciół. A wśród przyjaciół nie mogło oczywiście zabraknąć Courteney Cox! Kto jeszcze był? Czy na sekretnej i dość skromnej imprezie pojawił się Brad Pitt, który rok temu celebrował z byłą żoną jej "pięćdziesiątkę"? Sprawdźcie szczegóły i zobaczcie zdjęcia!

11 lutego 2020 Jennifer Aniston skończyła 51 lat. Z tej okazji aktorka otrzymała mnóstwo życzeń urodzinowych od fanów i przyjaciół z branży. Złożył je byłej żonie za pośrednictwem Instagram stories nawet Justin Theroux, wrzucając zabawne zdjęcie Jen. Nie zabrakło także miłych słów od Courteney Cox, Reese Witherspoon czy innych znajomych. Wieczorem natomiast Aniston zaprosiła kilka osób na imprezę w ekskluzywnym hotelu Sunset Tower na słynnym Bulwarze Zachodzącego Słońca w Los Angeles. Kto był?

Kto świętował z Jennifer Aniston?

Na urodziny Jennifer Aniston przybyła oczywiście jej najlepsza psiapsióła Monica Geller Courteney Cox, która na miejscu pojawiła się w klasycznym, dość niezobowiązującym stroju, acz podkreślającym nieco wyjątkowość wieczoru - miała na sobie jeansy, białą bluzkę i szpilki. Nie zabrakło także kilku mniej znanych, lokalnych celebrytów. Wszyscy jednak zastanawiają się, czy swoje urodziny Jennifer Aniston celebrowała także z byłym mężem. I tym razem nie o Justina Theroux tu chodzi...

Rok temu dokładnie w tym samym miejscu Jennifer Aniston zorganizowała wielką imprezę z okazji swoich okrągłych 50. urodzin. Wielkim zaskoczeniem dla fanów było pojawienie się Brada Pitta, z którym Jen rozwiodła się 14 lat wcześniej. Czy świeżo upieczony laureat Oscara i tym razem celebrował z ex małżonką?

Po gali SAG Awards 2020, na której Jennifer Aniston i Brad Pitt nie szczędzili sobie czułości na oczach fotoreporterów, wielu fanów ma nadzieję na wielki powrót kiedyś ukochanej pary Hollywood. Gdyby więc aktor pojawił się na urodzinach byłej żony, dla wielu osób byłby to powód do kolejnych spekulacji.

I być może właśnie dlatego Brad Pitt nie był widziany na urodzinach Jennifer Aniston. Przynajmniej nie pojawił się wśród osób przybywających do hotelu i opuszczających go...

Courteney Cox i inni na urodzinach Jennifer Aniston
Autor: AFC / SplashNews.com/East News
Courteney Cox i inni na urodzinach Jennifer Aniston
Autor: AFC / SplashNews.com/East News
NAJNOWSZE