Hailey Bieber i Rihanna urodzą dziecko w 2020 roku? Kto jeszcze zostanie mamą?

2019-09-18 14:33 mw
Hailey Bieber i Rihanna
Autor: Carlos Maidana/Broadimage/Broad Image/East News, SplashNews.com/East News

Rok 2019 przyniósł wiele plotek o ciążach znanych gwiazd. Według najnowszych doniesień i spekulacji wkrótce kilka popularnych artystek i celebrytek może zostać mamą. Które gwiazdy urodzą dziecko w najbliższych miesiącach? Jakie artystki i celebrytki dołączą w 2020 roku do grona matek show biznesu?

Wprawdzie do końca 2019 roku zostało jeszcze trochę czasu, ale w najbliższych miesiącach raczej nie powinniśmy spodziewać się zbyt wielu radosnych nowin o narodzinach dzieci gwiazd.

Za to w nadchodzącym 2020 roku... Będzie się działo!

Które gwiazdy urodzą dziecko w nadchodzących miesiącach? Kto zostanie mamą/tatą w 2020 roku?

CIĄŻĘ GWIAZD - KTO URODZI W NADCHODZĄCYM ROKU?

Wśród plotek o gwiazdach z ostatniego czasu nie brakuje spekulacji o ciążach kilku znanych artystek i celebrytek. Choć plotki te nie są jeszcze potwierdzone, warto trzymać rękę na pulsie :) dlatego już teraz postanowiliśmy sprawdzić ich wiarygodność... u Was.

Które z wymienionych gwiazd Waszym zdaniem faktycznie są w ciąży i już wkrótce zostaną matkami?

RIHANNA

Barbadoska rozgrzewa ostatnio do czerwoności serwery serwisów plotkarskich, w tym także Hotploty. W sieci pojawiły się plotki o ciąży gwiazdy, a to przez jej słynną już wypowiedź o CÓRCE. Czy to właśnie RiRi będzie pierwszą znaną gwiazdą, która urodzi dziecko w 2020 roku?

HAILEY BIEBER

O ciąży Hailey plotkuje się od dawna i jak dotąd na słowach się kończyło. Ale pamiętajmy, że Justin i jego ukochana lada moment wezmą drugi ślub i oboje od pewnego czasu coraz częściej wspominają o swoim przyszłym rodzicielstwie... Czy możemy już odliczać tygodnie do ogłoszenia wiadomości o ciąży Hailey?

CARDI B

Cardi B sama wyznała, że jest gotowa na kolejną pociechę. Wiele wskazuje na to, że artystka może ponownie zostać mamą już w nadchodzącym roku.

PRIYANKA CHOPRA

Niektóre amerykańskie media już teraz dopatrują się u żona Nicka Jonasa ciążowych krągłości. Czy Priyanka faktycznie spodziewa się dziecka? Od ślubu pary minęło już trochę czasu, więc z pewnością wkrótce plotki o jej ciąży się potwierdzą.

KYLIE JENNER

Fani Jennerki nie pytają już nawet "czy", ale "kiedy" ich idolka urodzi drugie dziecko. Kylie osobiście wyznała, że nie zamierza poprzestawać na jednym potomku. Po ostatnich wyznaniach na temat swojego bogatego życia seksualnego wnosimy, że razem z Travisem ostro wzięła się do roboty XD

MEGHAN MARKLE

Księżna Sussexu co prawda dopiero niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko, ale brytyjskie media od pewnego czasu przygotowują nas na kolejne Royal Baby. Meghan Markle podobno chce urodzić drugą pociechę i nie ma zamiaru zbyt długo z tym zwlekać. Nic dziwnego - w końcu ma już na karku 38 lat.

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE