Hailey Bieber o ciąży. Bieber ojcem? Żona Justina komentuje zdjęcie!

2019-07-30 11:19 MW
Hailey Bieber
Autor: SplashNews.com/East News

Plotki o ciąży Hailey Bieber nie przestają rozgrzewać mediów społecznościowych i serwisów plotkarskich. Częściową winę ponosi zresztą sama Hailey i jej mąż, Justin Bieber. W ostatnim czasie oboje wspomnieli na Instagramie o posiadaniu dzieci, nie ma się więc co dziwić, że fani z niecierpliwością czekają na ogłoszenie ich własnej ciąży. Jednak najnowszy komentarz Hailey Bieber może ostudzić emocje w sprawie jej dziecka z Justinem.

Czy Hailey i Justin Bieber będą mieli wkrótce dziecko? Plotki o potomku Bieberów rozgrzewają internet regularnie przynajmniej od pół roku, czyli od dnia ślubu Kanadyjczyka i jego partnerki. Jak dotąd jednak Justin i Hailey milczeli w sprawie planów rodzicielskich.

Ale od pewnego czasu coś się zmieniło. Zarówno Hailey Bieber, jak i Justin w ostatnim czasie sami z siebie poruszyli temat dziecka we własnych postach i komentarzach na Instagramie.

Pierwszy zrobił to Justin wrzucając zdjęcie z Disneyworld. Piosenkarz pisał wtedy o swoich ojcowskich planach i spacerach z córką. Krótko po nim nad cudzym dzieckiem (konkretnie małą Stormi Webster) rozczulała się jego żona.

Nic dziwnego, że część fanów zaczęła odliczać dni do ogłoszenia przez parę radosnej nowiny na temat ciąży Hailey Bieber.

HAILEY KOMENTUJE PLOTKI O CIĄŻY

Zanim jednak wprosimy się na baby shower Hailey Bieber, warto przeczytać jej najnowszy komentarz. Wygląda na to, że żona Justina Biebera studzi emocje i choć znów sama opowiada o dziecku, to jednak uspokaja, że na razie nie zamierza zachodzić w ciążę.

Właśnie zachwycam się piękną córką moich przyjaciół. Co wcale nie oznacza, że sama będę mieć w najbliższym czasie dzieci!

- napisała Hailey Bieber w komentarzu pod jednym ze swoich zdjęć.

Wyświetl ten post na Instagramie.
:) Post udostępniony przez Hailey Rhode Bieber (@haileybieber)

No dobra, w takim razie czekamy cierpliwie XD

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE