Rihanna jest W CIĄŻY? Właśnie zdradziła PŁEĆ DZIECKA?! Te słowa zszokowały fanów!

2019-09-13 19:18 nk
Rihanna
Autor: Splash News/East News

Podczas swojego Diamond Ball 2019 Rihanna udzieliła wywiadu, w którym wypowiedziała zaskakujące słowa! Po tej wypowiedzi jej fani są prawie pewni, że gwiazda jest w ciąży! Mało tego, RiRi zdaje się zdradzać wprost płeć swojego dziecka! Przeczytajcie wypowiedź, która narobiła sporego zamieszania wśród internautów!

Rihanna zorganizowała w Nowym Jorku swój doroczny Diamond Ball, w ramach którego zbiera pieniądze na założoną przez siebie fundację. Organizacja dba o edukację, opiekę zdrowotną i poprawę warunków życia czarnoskórych kobiet.

Podczas swojego balu RiRi wyglądała dość ciekawie w długiej, mocno rozkloszowanej na dole czarnej sukni marki Givenchy, choć naszym zdaniem na poprzednich imprezach prezentowała się bardziej spektakularnie. Czyżby jednak kreacja miała tuszować ciążowe krągłości piosenkarki?!

Rihanna W CIĄŻY? Płeć dziecka już znana?!

Rihanna udzieliła podczas balu wywiadu, w którym padło znamienne zdanie. Te zdaniem fanów mogą oznaczać tylko jedno - Rihanna jest w ciąży!

Jestem czarną kobietą, pochodzę od czarnej kobiety, która pochodzi od czarnej kobiety, która pochodziła od czarnej kobiety i urodzę czarną kobietę. Moja matka jest niesamowitym przykładem tego, jak trzeba walczyć z przeciwnościami losu w życiu. Jestem pewna, że jej mama nauczyła ją tego i że ja też taka będę. 

- powiedziała Rihanna w wywiadzie dla Essence.

Czy Rihanna naprawdę jest w ciąży? Bo jeśli nie, to skąd miałaby wiedzieć, że urodzi akurat dziewczynkę? Zdaniem fanów to dowód, że RiRi naprawdę spodziewa się dziecka! W końcu jej związek z Hassanem Jameelem trwa już naprawdę długo i zdaje się świetnie układać!

Na potwierdzenie (albo zdementowanie) plotek chyba musimy niestety trochę poczekać, bo sama artystka na razie się do nich nie odniosła...

NAJNOWSZE