Kylie Jenner znowu w ciąży? Drugie dziecko pojawi się szybciej, niż myślicie!

2019-07-08 20:53
Kylie Jenner i Stormi
Autor: Felipe Ramales / SplashNews.com/East News

Kylie Jenner chce mieć drugie dziecko z Travisem Scottem! Celebrytka od dawna mówi, że w kolejną ciążę chciałaby zajść jeszcze w 2019 roku. Kiedy niespełna półtoraroczna Stormi Webster będzie miała braciszka albo siostrzyczkę? Sprawdźcie, co wiemy o drugiej ciąży Kylie Jenner!

Choć Kylie Jenner w sierpniu skończy 22 lata, jej życiorys brzmi, jak CV bardzo przedsiębiorczej osoby dobrze po trzydziestce! Kariera medialna, zarobiony miliard dolarów, kilka głośnych związków na koncie, własne imperium kosmetyczne, półtoraroczne dziecko i kolejne plany powiększenia rodziny w najbliższej przyszłości! Okazuje się bowiem, że pytanie nie brzmi, czy Kylie Jenner będzie miała drugie dziecko, a KIEDY będzie je miała!

Kylie Jenner w drugiej ciąży: KIEDY?

Amerykański serwis HollywoodLife, powołując się na osoby z otoczenia Kylie Jenner, podaje, że celebrytka może być w drugiej ciąży jeszcze w tym roku! Gwiazda ponoć od dawna mówi, że chciałaby, by różnica wieku między jej dziećmi nie była duża. Ona sama wspaniale wspomina dzieciństwo z niewiele starszą Kendall.

Nie jest tajemnicą, że pierwsza ciąża Kylie Jenner była wpadką. Celebrytka i raper, Travis Scott, spotykali się wówczas dopiero od kilku tygodni. Para zdaje się jednak świetnie funkcjonować razem jako rodzina. I, co ciekawe, Kylie chyba liczy, że i druga ciąża będzie wpadką!

To byłoby dla niej totalnie ok, gdyby zdarzyła jej się wkrótce ciąża. Ona zawsze mówiła, że bardzo chciałaby zajść w ciążę przed końcem 2019 roku, więc nikt nie byłby zaskoczony, gdyby w niej była. Był właściwie taki moment tej wiosny, kiedy myślała, że jest w ciąży, ale okazało się, że to był fałszywy alarm. Ona i Travis niekoniecznie się starają, ale jeśli tak się zdarzy, to będą dumni.

- mówi osoba z bliskiego otoczenia Kylie Jenner w rozmowie z serwisem.

Myślicie, że to dobry pomysł, by Kylie Jenner miała wkrótce drugie dziecko? Strach się bać, jak dostanie na imię kolejny potomek Kardashianów/Jennerów. Dotąd żaden z najmłodszych członków rodziny nie dostał standardowego imienia... Poza Stormi w ostatnim pokoleniu tego rodu mamy: Masona, Penelope (to chyba najnormalniejsze z imion), Reigna, North, Sainta, Chicago, Psalma i True.

NAJNOWSZE