Cardi B jest w ciąży? Gwiazda planuje drugie dziecko!

2019-09-17 17:52 kp
Cardi B na Diamond Ball 2019
Autor: Janet Mayer / SplashNews.com/East News

Cardi B ma sprecyzowane plany na najbliższą przyszłość. Raperka chce zadowolić zarówno fanów, jak i spełnić swoje prywatne marzenia, dlatego też rozsądnie podzieli czas między siebie a wielbicieli. Wśród planów Cardi B jest drugie dziecko! Czyżby gwiazda była w ciąży?

Po wielkim sukcesie jej pierwszej płyty, Cardi B rzuciła się w 2018 roku w wir show biznesu. Gdy wydawało się, że raperka jest na szczycie i może cieszyć się ogromną karierą, ona postanowiła nieco zwolnić i ogłosiła, że jest w ciąży. Sytuacja może powtórzyć się przy okazji drugiego krążka, bo Cardi nie ukrywa, że marzy o rodzeństwie dla swojej córki.

Cardi B od miesięcy pracuje nad drugą, studyjną płytą. Gwiazda ma bardzo wysoko postawioną poprzeczkę - jej poprzedni krążek stał się hitem i zgarnął większość ważnych nagród z tamtego roku.

Cardi B planuje drugie dziecko

Plany Cardi B sięgają dzisiaj jednak znacznie dalej niż do wydania płyty. Gwiazda już dziś myśli o trasie koncertowej, a później... drugim dziecku.

Pracuję nad moim albumem, mam już dwie piosenki, właściwie mam trzy, ale nie jestem pewna co do jednej z nich. Pracuję nad tym, a potem chcę ćwiczyć, trenować przed moją trasą i przygotować się do mojego pieprz** tournee, a po trasie chcę mieć dziecko. Chcę mieć drugie dziecko.

- opowiadała ostatnio Cardi B na Insta Live.

Pomysł drugiego dziecka nie pojawił się w głowie raperki nagle. Cardi B już w lutym mówiła w wywiadach, ze chciałaby powiększyć rodzinę, jednak przed tym ma jeszcze sporo pracy zawodowej.

NAJNOWSZE