Kylie Jenner w Playboyu: Seks z Travisem jest jeszcze lepszy po urodzeniu dziecka!

2019-09-16 10:56 mw
Kylie Jenner, Stormi Webster, Travis Scott
Autor: Rex Features/East News

Jak urodzenie dziecka wpłynęło na sprawy łóżkowe w związku Kylie Jenner i Travisa Scotta? W najnowszym wydaniu Playboya celebrytka zwierzyła się z intymnych szczegółów ze swojego życia. Kylie opowiedziała m.in. o tym, jak po urodzeniu małej Stormi wygląda jej seks z Travisem Scottem. Okazuje się, że Kylie Jenner i jej partner na swoim przykładzie obalają jeden z mitów dotyczących macierzyństwa.

Kylie Jenner to główna gwiazda jesiennego wydania The Pleasure Issue magazynu Playboy. Numer z Jennerką w roli głównej okazał się hitem - jak informuje na swoich stronach Playboy, jesienne wydanie Pleasure Issue jest już w całości wyprzedane!

Być może przyczynił się do tego pikantny wywiad, jakiego magazynowi Playboy udzieliła celebrytka. Kylie Jenner opowiedziała w nim wiele gorących szczegółów na temat swojego życia seksualnego, w tym - jak wygląda jej seks z Travisem po urodzeniu małej Stormi.

SEKS PO URODZENIU DZIECKA? JEST JESZCZE LEPSZY!

Okazuje się, że 22-letnia miliarderka i jej partner obalają jeden z największych mitów dotyczących życia intymnego po narodzinach dziecka. W sieci nietrudno znaleźć relacje młodych rodziców, którzy wyznają, że po przyjściu na świat malucha ich życie seksualne schodzi na drugi plan.

Tymczasem Kylie Jenner twierdzi, że w jej przypadku jest wprost przeciwnie.

Jennerka opowiedziała w Playboyu o tym, jak po urodzeniu dziecka wygląda jej seks z Travisem Scottem.

Wielu ludzi twierdzi, że przez pojawienie się dziecka cierpi życie seksualne, ale ja mam zupełnie przeciwne doświadczenia.

O tak, czuję, że zdecydowanie zaprzeczamy takiej opinii.

Kylie Jenner wyznała Travisowi, że po narodzinach małej Stormi jeszcze bardziej się do niego zbliżyła.

Macierzyństwo i seksualność mogą współistnieć, a to, że korzystasz ze swojej seksualności wcale nie znaczy, że coś jest nie tak z twoją moralnością, albo że nie jesteś dobrą matką. Można być dobrą matką i pozostać sexy

- twierdzi Kylie.

Słowa partnerki skomentował też Travis Scott.

Rozwijamy się wraz ze wszystkimi wzlotami i upadkami naszego związku - dzięki nim stajemy się coraz silniejsi. Jesteś moim najlepszym przyjacielem

- powiedział raper.

Kylie Jenner, Stormi Webster, Travis Scott
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE