Lili Reinhart ostro o Kim Kardashian

i

Autor: Rex Features/East News Lili Reinhart ostro o Kim Kardashian

Gwiazda "Riverdale" MIAŻDŻY Kim Kardashian. "Przestańmy wspierać głupie celebrytki"

2022-05-05 15:16

Tegoroczna MET Gala wzbudziła wiele emocji, zarówno pozytywnych (zjawiskowa kreacja Blake Lively), jak i negatywnych (kontrowersje związane z Kim Kardashian). Do drugiej kwestii odniosła się Lili Reinhart, która w ostrych słowach skrytykowała postawę słynnej celebrytki. Co jej się nie spodobało?

Kim Kardashian pojawiła się na MET Gali 2022 w ikonicznej sukni, którą Marilyn Monroe miała na sobie, gdy w 1962 roku śpiewała prezydentowi Johnowi F. Kennedy'emu Happy Birthday, Mr. President. W jednym z wywiadów Kardashianka wyznała, że wciśnięcie się w tę kreację kosztowało ją wiele wyrzeczeń. Jej postawa nie przypadła do gustu wielu internautom, a do głosów krytyki przyłączyła się gwiazda serialu "Riverdale", Lili Reinhart. Młoda aktorka zarzuciła celebrytce brak odpowiedzialności i szerzenie złych wzorców.

ZOBACZ TAKŻE: Sylwia Lipka walczyła z anoreksją. W Tańcu z Gwiazdami ważna osoba powiedziała jej, że jest gruba

Lili Reinhart skrytykowała Kim Kardashian i bezmyślność celebrytów

W rozmowie z La La Anthony Kim Kardashian przyznała się, że przygotowania do MET Gali 2022 były dla niej nie lada wyzwaniem. W ciągu zaledwie trzech tygodni celebrytka schudła bowiem aż siedem kilogramów, nie jedząc w ogóle węglowodanów i mówiąc kolokwialnie - stosując zwykłą głodówkę. 

Lili Reinhart była rozwścieczona słowami Kardashianki. Zwróciła bowiem uwagę, że zasięgi gwiazdy i fakt, iż jej poczynania śledzą rzesze młodych kobiet, nakładają na nią dużą odpowiedzialność. Szerzenie tak negatywnych wzorców i opieranie swojego medialnego jestestwa wyłącznie na wyglądzie jest - w ocenie serialowej Betty - karygodne. 

To jest bardzo złe i po*ebane na 100 poziomach, żeby publicznie przyznawać się do głodzenia na potrzeby Met Gali, świetnie zdając sobie sprawę z tego, że miliony młodych mężczyzn i kobiet obserwuje cię i słucha każdego twojego słowa.

Chodzić po czerwonym dywanie i mówić, jak bardzo jesteś głodna, bo nie jadłaś węglowodanów przez ostatni miesiąc, a wszystko po to, żeby zmieścić się w piep**oną sukienkę? Poziom ignorancji jest nieziemski i obrzydliwy. Błagam, przestańmy wspierać te głupie i szkodliwe celebrytki, które cały wizerunek opierają na swoim wyglądzie.

- grzmiała Lili na InstaStories. 

Lili Reinhart dodała również, że nie ma w zwyczaju łatwo wpadać w złość, jednak toksyczność show-biznesu czasem sprawia, że trafia ją szlag, a Instagram wydaje jej się idealnym miejscem do tego, by wyładować swoją złość.

ZOBACZ TAKŻE: Justin Bieber o załamaniu nerwowym po ślubie. Miało być pięknie, rzeczywistość okazała się drastyczna

Sonda
Zgadzasz się ze słowami Lili Reinhart?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6