Krzysztof Radzikowski

i

Autor: AKPA Krzysztof Radzikowski schudł 30 kilogramów

Gwiazdy TV

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox schudł ponad 30 kg. Spektakularna przemiana!

2023-05-15 15:23

Krzysztof Radzikowski znany z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" chętnie chwali efektami pracy nad swoją sylwetką. Jakiś czas temu udało mu się zrzucić ponad 30 kilogramów. Co robi, aby utrzymać tak świetną formę?

Krzysztof Radzikowski jest jedną z gwiazd, cieszącego się dużą popularnością, programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Występuje w parze z Dominikiem Abusem. Razem komentują rozmaite formaty emitowane w tv. Krzysztof zdobył popularność już wcześniej. Niektórzy mogą go kojarzyć zawodów strongmanów, które były transmitowane na antenie. Radzikowski osiągnął wiele w swojej branży. Zdobył tytuł II Wicemistrza Polski Strongman w 2008 roku oraz 2099 roku, a także Wicemistrza Europy Strongman 2009. W 2012 roku został Mistrzem Świata World Strongman Federation. Jego trenerem był sam Mariusz Pudzianowski. Co więcej, wraz z rosnącą w Polsce popularnością freakowych walk MMA, w 2021 roku zdecydował się na udział w Fame 12. Jego przeciwnikiem był Piotr "Bestie" Piechowiak. Niestety, Radzikowski przegrał na punkty.

RADZIKOWSKI SZCZERZE O DYMACH W FAME MMA!

Krzysztof Radzikowski redukuje wagę. Wygląda zupełnie inaczej niż przed laty

Krzysztof Radzikowski obecnie skupia się na życiu rodzinnym. Razem z żoną Marceliną wychowują 2-letniego syna Antka. Były strongman prowadzi również swój profil na Instagramie, aby być w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Często dzieli się rodzinnymi zdjęciami, zawodowymi projektami, a także fotografiami z siłowni. Widać, że nie próżnuje i stara się trzyma formę. Jeszcze kilka lat temu jego ciało wyglądało zupełnie inaczej. Mimo, iż mógł pochwalić się niebywałą muskulaturą, nie była ona tak uwydatniona.

Inny trening, inne jedzenie, inne potrzeby, inny czas. Wtedy trzeba było dźwigać, nie wyglądać. Dziś jeszcze do tego, co chce, sporo brakuje, więc cisnę dalej - napisał jakiś czas temu w mediach społecznościowych.

Jesteśmy niezwykle ciekawi ostatecznego efektu.

Krzysztof Radzikowski

i

Autor: Screen/Instagram/@krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski - kiedyś i teraz