Gwen Stefani i Blake Shelton zaręczyli się! Jak długo się znają?

2020-10-28 11:46 kp
Gwen Stefani i Blake Shelton
Autor: Instagram/ Gwen Stefani

Gwen Stefani i Blake Shelton to kolejna para, która zaczyna właśnie planować swój ślub! Muzycy przez ostatnich kilka lat zachwycali fanów swoją relacją i chętnie dzielili się w sieci wspólnymi zdjęciami. Teraz ich związek wchodzi na nowy poziom. Co o nich wiemy i czy Gwen Stefani naprawdę marzy o ślubie? Sprawdźcie!

Dla wielu par czas lockdownu okazał się wyjątkowo dobry dla tworzenia relacji. Wspólny czas w domu - którego wiele gwiazd dotąd nie miało zbyt wiele - pozwolił zakochanym lepiej się poznać i przekonać o tym, że naprawdę chcą być razem. Dla Gwen Stefani i Blake'a Sheltona była to sprawa oczywista, jednak pandemia koronawirusa popchnęła ich do kolejnego etapu związku.

Gwen Stefani i Blake Shelton ogłosili swoim fanom, że się zaręczyli! Wokalistka opublikowała na swoim Instagramie wymowne zdjęcie, na którym chwali się zaręczynowym pierścionkiem od ukochanego.

Wyświetl ten post na Instagramie.
@blakeshelton yes please! 💍🙏🏻 gx Post udostępniony przez Gwen Stefani (@gwenstefani)

Gwen Stefani i Blake Shelton zaręczyli się

Blake Shelton i Gwen Stefani są parą od 2015 roku. Poznali się na planie show The Voice. Gdy zaczęli się spotykać, oboje mieli za sobą głośne rozstania. Szybko okazało się, że świetnie się dogadują i z czasem zaczęli darzyć się coraz poważniejszym uczuciem. Muzycy chętnie dzielą się wspólnym życiem na Instagramie i pojawiają na branżowych imprezach. Para wychowuje trójkę dzieci z małżeństwa wokalistki z Gavinem Rossdale.

Co ciekawe, jeszcze jakiś czas temu Gwen Stefani rozmawiała o potencjalnym ślubie z Ellen DeGeneres.

Uwielbiam wesela, a dzieci go kochają. Kochamy go. Wszyscy go kochają. Jest kochany… Cały czas o tym myślę.

- mówiła.

No i proszę! Teraz Gwen Stefani może oficjalnie planować swój własny ślub!

NAJNOWSZE