Katy Perry sprząta psią kupę w... maseczkę! "To jest zaradność!" [WIDEO]

2020-10-28 8:30 kp
Katy Perry
Autor: GETTY IMAGES/Getty AFP/East News

Maseczki towarzyszą nam wszystkim już od ponad pół roku i wszyscy zdążyliśmy przyzwyczaić się do tego, by nie wychodzić z domu bez zasłoniętego nosa i ust. Stawka jest tu wysoka, bo lekarze nie mają wątpliwości, że noszenie maseczek skutecznie ogranicza rozprzestrzenianie koronawirusa! Prędzej czy później musiały pojawić się jednak pomysły na alternatywne ich wykorzystywanie... i tu zaskoczyła sama Katy Perry!

Katy Perry od ponad dwóch miesięcy jest szczęśliwą mamą. Ciąża gwiazdy zbiegła się w czasie z pandemią koronawirusa, co oznacza, że gwiazda musiała być jeszcze bardziej ostrożna, by zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku. Miesiącami paparazzi spotykali ją na zakupach w ochronnej maseczce, a ona sama nie ukrywała, że w obecnej sytuacji zdecydowanie ograniczyła wychodzenie z domu.

Pandemia trwa, a Katy Perry wciąż rozsądnie dostosowuje się do panujących zasad. Nawet w odwiedzinach u przyjaciela gwiazda zasłoniła usta i nos. Nikt nie mógł się jednak spodziewać, że maseczka może służyć jej do czegoś jeszcze...

Katy Perry mistrzynią wynalazku?

Z okazji swoich niedawnych urodzin Katy Perry spotkała się ostatnio ze swoim przyjacielem Derekiem Blasbergiem. Dziennikarz pochwalił się na Instagramie zdjęciem z wokalistką - na którym oboje pozowali w maseczkach - i filmikiem, na którym Katy zdjęła maseczkę w bardzo zaskakującej sprawie. Otóż młoda mama postanowiła... zawinąć w nią psią kupę, pozostawioną na trawniku przez jej pupila!

To jest świetne. Dwa zastosowania: maska ​​do zakrycia sobie twarzy, a następnie maska ​​do zbierania psiej kupy. To się nazywa zaradność.

- powiedziała na nagraniu zadowolona z siebie gwiazda.

ESKA XD #007

Najwyraźniej Katy Perry uznała, że mandat za pozostawienie psich odchodów jest bardziej bolesny niż ten za brak maseczki :) Zobaczcie wideo! Znajdziecie je w tym poście dodanym przez Dereka Blasberga:

To oczywiście z przymrużeniem oka. A na poważnie - specjaliści przypominają, by noszonej maseczki nie dotykać, a jedynie zdjąć, łapiąc za gumkę i wyrzucić do śmietnika.

>> Katy Perry skończyła 36 lat! Tak wyglądała na początku kariery [GALERIA]

NAJNOWSZE