Gwiazdor serialu Zbuntowany Anioł zmarł na koronawirusa. Natalia Oreiro żegna na Instagramie

2021-08-02 12:33 kp
Natalia Oreiro
Autor: RS Fotos/The Grosby Group/EAST NEWS

To smutna wiadomość dla fanów kultowego serialu Zbuntowany Anioł. Po długiej walce z koronawirusem zmarł jeden z aktorów produkcji, Gino Renni. Widzowie z pewnością pamiętają go z roli sympatycznego ogrodnika Ramóna. Aktora na swoim Instagramie pożegnała już m.in. Natalia Oreiro.

Serial Zbuntowany Anioł był swego czasu w Polsce jedną z najsłynniejszych zagranicznych produkcji. Losy Milagros i Ivo śledziły tłumy widzów, a uroda Natalii Oreiro była dla wielu osób wyznacznikiem kobiecości. Nie tylko Natalia Oreiro znalazła jednak sympatyków, bo w telenoweli zagrała cała plejada argentyńskich gwiazd.

Jedną z nich był Gino Renni, który w Zbuntowanym Aniele wcielił się w rolę ogrodnika Ramóna Garcíi Parapuchino. Niestety, po długiej chorobie aktor zmarł 1 sierpnia w szpitalu w Argentynie.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Gino Renni nie żyje

Gino Renni trafił do szpitala 7 czerwca 2021 roku po tym, jak zakaził się koronawirusem. Według argentyńskich mediów wcześniej aktor został zaszczepiony chińską szczepionką Sinopharm. Niestety po dwóch miesiącach walki gwiazdor zmarł z powodu obustronnego zapalenia płuc wywołanego prze Covid-19. Miał 78 lat.

Człowiek, którzy nie znał zła. Czysta hojność. Ogromny towarzysz i wielki przyjaciel dla swoich przyjaciół. Cały świat będzie za tobą tęsknił ...

- napisał o zmarłym Facundo Arana, który w serialu Zbuntowany Anioł wcielił się w rolę Iva. Gino Renniego pożegnała też Natalia Oreiro. Aktorka napisała na Insta Story:

Dobrej podróży, kochany Gino

NAJNOWSZE