Fotka z półnagim Robertem Lewandowskim została okrzyknięta sportowym zdjęciem roku! [FOTO]

2020-01-25 13:00 DR
Robert Lewandowski na sportowym zdjęciu roku 2019
Autor: CHRISTIAN CHARISIUS/AFP/East News Robert Lewandowski na sportowym zdjęciu roku 2019

O tym, że Robert Lewandowski jest wysportowany i sylwetki zazdrości mu niejeden mężczyzna chyba nie trzeba mówić nikomu. Mało kto jednak spodziewał się, że fotka, na której Lewy eksponuje swoje muskuły zdobędzie tytuł sportowego zdjęcia roku 2019. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Robert Lewandowski jest jednym z najpopularniejszych piłkarzy nie tylko w Polsce, ale też w Niemczech. To właśnie w tamtejszym Bayernie Monachium Lewy gra na co dzień. Jedna z niemieckich agencji prasowych (DPA) nagrodziła najlepsze zdjęcia ubiegłego roku. W sumie ocenionych zostało około 600 zdjęć. Było więc z czego wybierać. Jury doszło jednak do wniosku, że najlepszym zdjęciem minionego roku było to sportowe. To z półnagim Robertem Lewandowskim.

Nagrodzone zostało zdjęcie autorstwa Christiana Charisiusa. Fotograf uwiecznił szaloną radość Roberta Lewandowskiego po wygraniu przez Bayern meczu z Red Bullem Lipsk. Robert zaczął biec, zdjął koszulkę. W nietypowy sposób naciągnął również spodenki. Jeszcze chwilka i Robert na oczach setek tysięcy ludzi pokazałby więcej niż z pewnością chciał! ;)

O tym zdjęciu rozpisywali się dziennikarze na całym świecie. Jednak w oficjalnym opisie do zdjęcia agencji można było przeczytać, że radość Lewego była „nietypowa”. Zgadzacie się z tym? :D

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE