James Corden nie prowadzi auta, gdy rozmawia z gwiazdami? Jest oświadczenie producentów!

2020-01-25 11:13 DR
Carpool Karaoke z Adele
Autor: Youtube Carpool Karaoke z Adele

Co prawda program "The Late Late Show" nadawany jest tylko w Stanach Zjednoczonych, ale jego część „Carpool Karaoke” znana jest na całym świecie. Jest ona bowiem zamieszczana w serwisie YouTube, dzięki czemu mogą oglądać ją internauci z całego świata. Niedawno w sieci zawrzało. James Corden nie prowadzi auta, a producenci korzystają ze specjalnego holownika. Zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Carpool Karaoke jest jednym z najpopularniejszych programów, w którym gwiazdy w towarzystwie prowadzącego, Jamesa Cordena śpiewają swoje, ale nie tylko hity. Na miejscu pasażera usiedli między innymi Justin Bieber, Madonna, Adele, Ariana Grande czy Celine Dion. Program ten cieszy się ogromną popularnością. Wszystko przez formułę, która jest bardzo luźna, a gwiazdy bardzo często pokazują swoją prawdziwą twarz.

W sieci jednak zawrzało. W mediach społecznościowych pojawiło się bowiem nagranie, na którym widać, że prowadzący program, James Corden wcale nie prowadzi samochodu, w którym realizowany jest show. Jest on holowany na specjalnej konstrukcji przez inne auto.

Wiele osób stwierdziło, że czuje się oszukanych. O sprawie zrobiło się tak głośno, że skomentować ją postanowili producenci programu. Ci zapewniają, że nikt nikogo nie oszukuje.

James zawsze prowadzi auto podczas "Carpool Karaoke". Jednak w rzadkich sytuacjach, kiedy jest element kaskaderski i producenci uważają, że jazda byłaby niebezpieczna, używamy holowania. To zdarzyło się tylko cztery razy

czytamy w oświadczeniu na oficjalnym profilu programu na Twitterze.

Naszym zdaniem lepiej, że prowadzący w kluczowych momentach nie prowadzi samochodu. W końcu odpowiedzialny jest on nie tylko za zdrowie i życie swoje i innych uczestników ruchu, ale także gwiazdy, z którą rozmawia. Takie małe „oszustwa” wcale nam nie przeszkadzają. Bezpieczeństwo przede wszystkim!

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE