Andziaks, Magda Pieczonka

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@andziaks Angelika Trochonowicz jest nie do poznania w makijażu Magdy Pieczonki

Celebryci

Fani nie poznali Andziaks! Magda Pieczonka tak ją urządziła

2024-04-16 12:29

Angelika Trochonowicz, jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce zaskoczyła na Instagramie dużą metamorfozą. Makijaż w wykonaniu Magdy Pieczonki tak bardzo zmienił jej wygląd, że niektórzy fani mieli problem, aby ją rozpoznać.

Andziaks, działa w sieci od wielu lat. Zaczynała od kanały na YouTubie, gdzie publikuje lifestylowe treści. Stały kontakt z fanami utrzymuje poprzez media społecznościowe, gdzie na bieżąco dzieli się wieloma publikacjami. Obecnie relacjonuje postępy związane z aranżacją luksusowego domu, zagraniczne podróże, modne stylizacje, czy eventy na które jest zapraszane przez popularne marki. W najnowszej rolce zaprezentowała swój olśniewający look, inspirowany japońskimi gejszami. W takim wydaniu, niektórzy fani mieli problem, aby rozpoznać swoją idolkę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Iga Świątek wśród takich gwiazd jak Julia Roberts i Zendaya. Takiej współpracy jeszcze nie miała

ROXIE WĘGIEL REAGUJE NA FILMY Z DZIECIŃSTWA! | ESKA REACT

Andziaks w makijażu Magdy Pieczonki zrobiła furorę wśród fanów

Angelika Trochonowicz odwiedziła wizażystkę gwiazd, Magdę Pieczonkę, aby ta pomogła jej przygotować się na imprezę urodzinową. Andziaks poprosiła o look rodem z Japonii. Jej makijaż i fryzura miały być inspirowane gejszami i ich charakterystycznym wizerunkiem. Andziks zaprezentowała się w upiętym na środku głowy koczku, którego zdobiły sztywno odstające końcówki włosów. Oczy zostały mocno podkreślone czarną kredką i unoszącą rzęsy maskarą, natomiast usta uwydatnione naturalną kredką i błyszczykiem, które nie mogły odwracać uwagi od pięknej oprawy oczu. Andziaks była zachwycona efektem końcowym. Podobnie z resztą jak jej fani, który od razu skomentowali jej wygląd.

Andzia, przechodzisz samą siebie, bosko wyglądasz! / Idę o zakład że jakbyś wrzuciła to na tik toka poszedłby vira / Oszalałam jak zobaczyłam!!! / Te oczy w tym makijażu / Jejku przecudoenie Ci Andziaks w tym makijażu, normalnie brak mi słów na to jak bosko wyglądasz / Prawie nie poznałam

- czytamy w sieci.

Jak wam się podoba Andziaks w takiej wersji?