Andziaks i Luka

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@andziaks Andziaks i Luka pokazali nową sypialnię

Influencerzy

Tak wygląda nowa sypialnia Andziaks. Szczyt luksusu!

2023-09-24 17:22

Angelika Trochonowicz wraz z mężem postanowili z apartamentu na warszawskim Powiślu przenieść się do olbrzymiej willi z ogrodem. Zatrudnili architektkę, która przygotowała dla nich wspaniałe projekty. Wnętrze sypialni robi piorunujące wrażenie. Zobacz, jak urządzają się popularni influencerzy.

Andziaks i Luka to jedna z najpopularniejszych par influencerów w polskim show-biznesie, którzy chętnie pokazują internautom swoje życie prywatne. Lifestylowe treści rządzą na ich Instagramie, a fani zachwyceni są ich życiem, przedsiębiorczością i wspaniałą relacją, jaką tworzą od lat. W 2020 roku para doczekała się dziecka - córki Charlotte Elizabeth - a 14 lipca 2022 roku odbył się ich ślub. Angelika i Łukasz całkiem niedawno nabyli luksusową willę z ogrodem, co oznacza, że czeka ich urządzanie i przeprowadzka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Andziaks i Luka kupili dom. Wiemy, w jakim stylu będzie urządzony. Łóżko 3-letniej Charlotte kosztuje ponad 60 tysięcy!

PIJANA TAYLOR SWIFT! (SHAKIRA, DODA, DARIA ZAWIAŁOW, TACO HEMINGWAY, KALWI & REMI)| Maks ON AIR

Andziaks pokazała luksusową sypialnię w niezwykle nowoczesnym wydaniu

Andziaks podzieliła się z internautami najnowszą wizualizacją sypialni, która wyszła spod ręki uwielbianej przez gwiazdy projektantki Patrycji Okrutnej, specjalizującej się z ekskluzywnej aranżacji wnętrz.

Wnętrze wyróżnia się minimalistycznym i bardzo designerskim wyposażeniem. Monochromatyczne wnętrze sprawia, że sypialnia wygląda na niezwykle luksusową, a nowoczesne świetlenie skupia uwagę na detalach.

Sypialnia

i

Autor: Screen/Instagram/@patrycja_okrutna_design Sypialnia Angeliki i Łukasza Trochonowiczów projektu Patrycji Okrutnej

Niedawno, Andziaks pokazała również wizualizację pokoju swojej 3-letniej córeczki. Dziewczynka będzie mieszkała jak prawdziwa księżniczka. Różowe wnętrze, łóżko z zagłówkiem w kształcie króliczych uszu, lampki na suficie imitujące gwiazdy oraz jasne, przytulne dodatki - Charlotte z pewnością odnajdzie się w takim wnętrzu.

Sypialnia

i

Autor: Screen/Instagram/@patrycja_okrutna_design Tak wygląda sypialnia córki Andziaks