Angelika Andziaks Trochonowicz - wiek, ciąża, rodzice, suknia, dzieci, mąż. Kim jest Andziaks?

i

Autor: Akpa

Angelika Andziaks Trochonowicz - wiek, ciąża, rodzice, suknia, mąż. Kim jest Andziaks?

2023-04-29 19:42

Angelika Trochonowicz jest influencerką, której udało się zebrać ogromne grono odbiorców w mediach społecznościowych. Ludzie polubili ją za jej szczerość i naturalność. Ile lat ma Andziaks? Dlaczego tak głośno jest o jej sukience? Kim jest jej mąż. Mamy dla Was najważniejsze informacje na jej temat!

Angelika Andziaks Trochonowicz - wiek, ciąża, rodzice, suknia, mąż. Kim jest Andziaks? Internauci poszukują informacji na temat tej influencerki. Kobiecie udało się zebrać ogromne grono odbiorców, a jej filmy zdobywają po kilkaset tysięcy wyświetleń. Na swoim kanale dodaje vlogi, które pokazują, jak wygląda jej życie. Jest uwielbiana przede wszystkim za naturalność oraz szczerość, które pokazuje na YouTube czy też Instagramie. Kim jest mąż celebrytki? Czy gwiazda ma dzieci? Ile ma lat oraz o co chodzi z jej sukienką? Zebraliśmy dla Was garść cennych informacji. Szczegóły znajdziecie pod wideo!

Azja Express wraca do TVN! Kiedy 3. edycja reality show?

Shake Your Eska #22 | Asereje

Angelika Andziaks Trochonowicz - wiek

Ile lat ma Angelika Andziaks Trochonowicz? Influencerka urodziła się w listopadzie 1996 roku. W 2023 będzie obchodziła swoje 27 urodziny.

Angelika Andziaks Trochonowicz - ciąża

Andziaks była w ciąży w 2019 roku. Kobieta chętnie dzieliła się swoją przygodą. Co więcej, razem z jej mężem zdecydowali się, aby nagrać poród influencerki, z tego wydarzenia pojawił się vlog! Zostali rodzicami małej Charlie.

Angelika Andziaks Trochonowicz - rodzice

Angelika Trochonowicz była wychowywana przez mamę oraz ojczyma - znanego biznesmena Wojciecha Kurowskiego. Mężczyzna wziął rozwód z jej rodzicielką, jednak wciąż ma kontakt z Andziaks. Biologiczny ojciec nie był obecny w jej życiu, jednak ta bardzo przeżyła jego śmierć.

Suknia Andziaks na WOŚP za zawrotną kwotę. Cena zwali Was z nóg!

Angelika Andziaks Trochonowicz - suknia

Suknia ślubna Andziaks została zaprojektowana przez Roberta Czerwika. Mężczyzna wyznał, że ten projekt został wyceniony na 45-50 tys. złotych. Kobieta postanowiła oddać ją na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na której ktoś kupił ją za ponad 15 tys. zł!

Angelika Andziaks Trochonowicz - mąż

Angelika Trochonowicz wzięła ślub w 2022 rok. Jej mężem został ojciec małej Charlie, a także wieloletni partner influencerki - Luka.

Sonda
Oglądasz filmy Andziaks?