Iga Świątek

i

Autor: AKPA // Lancôme Iga Świątek ambasadorką marki Lancôme

Gwiazdy

Iga Świątek wśród takich gwiazd jak Julia Roberts i Zendaya. Takiej współpracy jeszcze nie miała

2024-04-16 10:20

Iga Świątek, utytułowana polska tenisistka, opublikowała w sieci zdjęcia z bardzo kobiecej sesji zdjęciowej. Wa takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy! Czarna, elegancka kreacja, pełny makijaż i włosy gładko zaczesane do tyłu. Iga Świątek, jako pierwsza Polka dołączyła do grona ambasadorek marki Lancôme. "Wyglądasz szałowo", "Po prostu wow" - czytamy w komentarzach.

Iga Świątek to jedna z najpopularniejszych tenisistek zarówno na świecie. 22-latka od 99 dni znajduje się na szczycie rankingu WTA. Iga ma duże grono wiernych fanów, którzy kibicują jej w drodze na szczyt. Na Instagramie jej aktywność śledzi 1,5 mln użytkowników. Niemałym zaskoczeniem było, gdy na profilu gwiazdy ukazały się jej zdjęcia w pełnym makijażu i eleganckiej kreacji. Okazja jednak ku temu była wyjątkowa. Sportowczyni bowiem została twarzą popularnej, pochodzącej z Paryża, kosmetycznej marki Lancôme.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Iga Świątek - tego mogłeś o niej nie wiedzieć! Jakiej słucha muzyki? Kim jest jej siostra? Ciekawostki o naszej "rakiecie"

SHORT - Reacts - Roxie Węgiel - Agustin Dance Dance Dance | ESKA

Iga Świątek pragnie wspierać kobiecy we współpracy z marką kosmetyczną Lancôme

Iga Świątek ogłosiła publicznie, iż została ambasadorką marki Lancôme. Tym sposobem znalazła się w gronie takich gwiazd, jak Julia Roberts, czy Zendaya, które również promują kosmetyki francuskiej firmy. Iga, nie ukrywa, że do marki Lancôme ma szczególny sentyment, gdyż jako nastolatka miała okazję poznać zapach Idôle, który dostała w prezencie. Powiedziała również, co skłoniło ją do przyjęcia współpracy. Wskazała na celebrację kobiecości oraz wsparcie kobiet na rynku pracy.

Jako nastolatka dostałam w prezencie zapach Idôle od Lancôme i od tamtej pory miałam duży sentyment do tej marki. Od dłuższego czasu chciałam współpracować z marką beauty, aby mieć więcej okazji do celebrowania swojej kobiecości, bawienia się swoim stylem, założenia czegoś innego niż sportowe ubrania. Znalezienie się w gronie ambasadorek Lancôme obok takich kobiet jak Zendaya czy Julia Roberts brzmi jak spełnienie marzeń tej nastolatki, którą niedawno byłam. Ale cieszę się też, że jestem pierwszą przedstawicielką świata sportu w tym gronie i że razem z Lancôme rozwijać będziemy program CSR wspierający kobiety na rynku pracy, bo to pokazuje, że mamy wspólne cele i wartości

- czytamy na Instagramie Igi Świątek.

Przedstawiciele Lancôme nie kryją radości i dumy ze współpracy z Igą. Z oficjalnej strony marki możemy dowiedzieć się skąd pomysł na zaproszenie polskiej tenisistki do współpracy.

Decyzja o wyborze Igi na ambasadorkę marki Lancôme, jest w tym przypadku również o tyle niezwykła, że Iga jest pierwszą sportowczynią z tym tytułem. Jako idolka i głos młodego pokolenia Iga będzie reprezentować wartości, które dzieli z francuską marką beauty

- czytamy na oficjalnej stronie Lancôme.

Gdy Iga pochwaliła się współpracą na Instagramie, fani natychmiast skomentowali jej decyzję, a także przepiękne zdjęcia, które emanują siłą i kobiecością: "Wyglądasz szałowo", "Po prostu wow", "Szacunek i podziw dla Ciebie Iga!", "Super, że pokazujesz różne strony kobiecości (i to, że niezależnie od stylizacji nadal jesteś przede wszystkim sobą!)" - czytamy pod postem.