Ewa Wachowicz pokazuje, jak wyglądała 30 lat temu. Fani nie mogą uwierzyć!

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER/ East News

Ewa Wachowicz pokazuje, jak wyglądała 30 lat temu. Fani nie mogą uwierzyć!

2022-10-17 13:57

Ewa Wachowicz jest znaną postacią telewizyjną, a karierę rozpoczęła naprawdę wcześnie! Największą popularność przyniósł jej program kulinarny ,,Ewa gotuje'', który po 15 latach wciąż jest emitowany. Tym razem postanowiła pokazać, jak wyglądała 30 lat temu. Fani są w tej kwestii zgodni, Ewa Wachowicz robi wrażenie!

Bardzo często przemiany gwiazd na przestrzeni lat naprawdę mocno zaskakują! Zwykle ma to miejsce za sprawą medycyny estetycznej. Na swoich mediach społecznościowych celebryci pokazują, jak prezentują się teraz oraz jak prezentowali się w przeszłości. Tym samym postanowiła podzielić się z obserwatorami Ewa Wachowicz na swoim Instagramie. Pomimo, że od daty wykonania zdjęcia dzieli ją aż 30 lat, kobieta nadal zachwyca swoim wyglądem. Sprawdziliśmy, jak prezentowała się prowadząca programu ,,Ewa gotuje'', gdy miała około 20 lat!

Ewa Wachowicz - wiek, mąż, Instagram. Co wiemy o Miss Polonia 1992?

Ulubione samochody królowej Elżbiety II | ESKA XD - Prosto z salonu #58

Ewa Wachowicz i jej osiągnięcia

Ewa Wachowicz ma na swoim koncie naprawdę imponujące osiągnięcia, w wielu dziedzinach. Od lat z sukcesem prowadzi swój własny program, który zbiera miłośników gotowania, w przeszłości była jurorką programu ,,Top Chef'' oraz wydała własne książki! To jednak nie wszystko, w 1992 roku została ona Miss Polski. Tym samym miała zapewniony udział w konkursie Miss World, w którym została III wicemiss świata!

Ewa Wachowicz olśniewa wyglądem

Ze względu na przeszłość Ewy Wachowicz, powiązaną z konkursami piękności, nie ma co się dziwić, że kobieta wyglądała fantastycznie 30 lat temu. W końcu w 1993 została zwyciężczynią konkursu World Miss University. Nie da się ukryć, że wciąż świetnie się prezentuje. W niedzielę dodała na swoim Instagramie zdjęcia sprzed lat, na których pozowała z bronią. Okazuje się, że jedną z licznych pasji kobiety było strzelectwo sportowe. W komentarzach pod zdjęciem fani prawili komplementy, twierdząc, że nic się nie zmieniła, nadal jest tak samo piękna. Ciężko uwierzyć w to, że jeszcze w październiku będzie obchodzić 52. urodziny!

Młodzieżowe Słowa Roku - czy znasz znaczenie wszystkich? Rozwiąż nasz quiz i udowodnij!

Sonda
Uważasz, że Ewa Wachowicz przeszła dużą metamorfozę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE