Ewa Chodakowska wyjaśnia, dlaczego jej stroje są tak drogie. Marka "REALNIE POMAGA"

2021-04-13 16:03 es
Ewa Chodakowska
Autor: WBF

Ewa Chodakowska nazywana jest trenerką wszystkich polaków i polek. I faktycznie, gwiazda od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Jednak w internecie obserwuje ją nie tylko Choda Gang, ale także krytykanci. Ewa Chodakowska przedstawiła właśnie najnowszą kolekcję swoich strojów kąpielowych. Aby zamknąć hejterom usta, raz na zawsze wyjaśnia, skąd bierze się ich wysoka cena. Jej marka Swimear "realnie pomaga"!

Ewa Chodakowska przez lata zapracowała sobie na miano trenerki wszystkich Polek i Polaków. Chyba nie ma osoby, która choć raz nie zrobiła podejścia do jej programów treningowych. Dzięki ich skuteczności ewa Chodakowska zbudowała sobie wierną społeczność - Choda Gang. Wierne fanki wspierają ją na każdym kroku!

Jednak Ewa Chodakowska ma też oczywiście hejterów. Zaraz po temacie posiadania dzieci, zarobki Ewy Chodakowskiej to ulubiony temat do dyskusji.

Kilka lat temu Ewa Chodakowska wystartowała z własną marką strojów kąpielowych - Swimwear. Od tamtej pory musi się tłumaczyć z ich wysokiej ceny. Jednoczęściowy strój kąpielowy lub bikini można u Chodakowskiej kupić już za 158 zł.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Dlaczego stroje kąpielowe Ewy Chodakowskiej są drogie?

Ewa Chodakowska mówi dość! Trenerka nie zamierza więcej tłumaczyć się z cen swoich produktów. Postanowiła wyłożyć kawę na ławę, raz na zawsze.

za każdym razem, kiedy wrzucałam NOWĄ KOLEKCJĘ, zamiast rozpisywać się nad zaletami projektów, skupiałam się na komentarzach JAKIM PRAWEM TAKIE CENY!!!! 🤬🤬🤬i tutaj mój entuzjam gasł 😔Głupia ja.. Koniec z tym 💪🏻💪🏻

Napisała na Facebooku.

Dalej Ewa Chodakowska wyjaśnia, że za ceną jej strojów kąpielowych stoi nie tylko jakość, ale i misja.

Jesteśmy w 100% marką europejską 🇪🇺:projektujemy,odszywamy,testujemy wszystko w Europie:Polsce, Włoszech, Hiszpanii oraz FrancjiKorzystamy tylko z europejskich tkanin, nici i dodatków ♥️ dlaczego?✅ Bardzo świadomie podchodzimy do procesu produkcji 🌏:- Wszystkie tkaniny do naszych strojów wybieramy wyłącznie z recyklingu / nadające się do recyklingu / z niskim śladem CO2 / certyfikatem Eco Sustainability ♻️

Wyjaśnia Ewa Chodakowska.

Choć te argumenty już wyjaśniają sytuację, trenerka zapowiedziała, że to dopiero początek. Zamierza przybliżyć dobroczynną działalność swojej marki Swimwear.

Dotarliśmy na miejsce.. Jest już po zachodzie słońca.. Ciemno jak ..... po północy.. Wrzucam fotkę z mojej salki...Opublikowany przez Ewę Chodakowską Poniedziałek, 12 kwietnia 2021
NAJNOWSZE