Euro 2020: Składy drużyn oczami... księgowych. Oto najbogatsi piłkarze Euro!

2021-06-11 13:12 mm
Euro 2020 - najlepiej zarabiający piłkarze mistrzostw 2021
Autor: AA/ABACA/Abaca/East News, AP/Associated Press/East News

Którzy piłkarze UEFA EURO 2020 są najbogatsi? Na którym miejscu znalazł się Robert Lewandowski i jak na tle kolegów z innych krajów wyglądają piłkarze reprezentacji Polski? Z okazji startu Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2021 na Hotplota.pl sprawdzamy, jak prezentują się zarobki graczy występujących na EURO. Poznajcie najlepiej zarabiających piłkarzy tych mistrzostw!

Rozpoczyna się wielkie piłkarskie święto! W piątek 11 czerwca 2021 roku startują Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej UEFA Euro 2020. Na dobry początek czeka nas spotkanie Turcja Włochy, a następnie kolejne mecze grupowe. Pierwszy mecz Polski obejrzymy 14 czerwca - będzie to mecz ze Słowacją. Wielki finał EURO 2020 zobaczymy dokładnie miesiąc po rozpoczęciu mistrzostw, czyli 11 lipca. Decydujący pojedynek rozegrany będzie na stadionie Wembley w Londynie.

>> EURO 2020 - strefa kibica Eska.pl! Najnowsze informacje, wyniki, składy, ciekawostki - sprawdź teraz!

Kto wygra UEFA Euro 2020? O tym przekonamy się już wkrótce, a tymczasem sprawdzamy, kto w składach drużyn grających na tych mistrzostwach jest niekwestionowanym zwycięzcą oczami... księgowych :)

Poznajcie pierwszą piątkę najlepiej zarabiających piłkarzy grających na EURO 2020!

Euro 2020: Kim są najbogatsi piłkarze mistrzostw?

O talencie piłkarskim i umiejętnościach technicznych graczy występujących w składach drużyn Euro 2020 przekonamy się już niebawem. Przez równy miesiąc piłkarze 24 krajów będą walczyć zaciekle najpierw o wyjście z grupy, a następnie o przejście kolejnych szczebli drabinki Euro 2020.

Na europejskich murawach zobaczymy najlepszych piłkarzy, grających na co dzień w najbogatszych klubach Europy. Ich zarobki w niektórych przypadkach przyprawiają o zawrót głowy.

Na Hotplota.pl sprawdzaliśmy już, jak wyglądają zarobki piłkarzy polskiej reprezentacji. Nie jest chyba dla nikogo niespodzianką, że najlepiej usytuowanym polskim graczem jest Robert Lewandowski. Ale czy nasz napastnik załapał się do TOP 5 najlepiej zarabiających piłkarzy Euro 2020?

Tuż przed startem EURO 2020 dziennikarze i komentatorzy prześcigają się w różnego rodzaju rankingach. Prasa podsumowuje m.in. skuteczność piłkarzy grających na EURO, liczbę asyst, udanych interwencji i oczywiście strzelonych goli. Ale nie brakuje też statystyk, które pewnie bardziej interesują księgowych (no i rzecz jasna urzędy skarbowe:)). Mowa oczywiście o rankingach zarobków piłkarzy.

Według najnowszych doniesień w pierwszej piątce najlepiej zarabiających piłkarzy Euro 2020 znalazło się aż trzech graczy z Francji! Niestety do TOP 5 nie załapał się Robert Lewandowski, choć trzeba przyznać, że niewiele mu brakuje. Ranking TOP 5 znajdziecie poniżej!

Polska wyjdzie z grupy na Euro 2021? My już wiemy! Najlepsi obstawiacze wytypowali dla nas wyniki meczów [WIDEO].
NAJNOWSZE