Najlepsi polscy influencerzy 2020. Robert Lewandowski pokonał Annę Lewandowską!

2021-06-09 14:23 kp
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Influencerzy to jedna z najbardziej różnorodnych grup społecznych, jaką można sobie wyobrazić. Łączy ich w zasadzie tylko jedno - rozbudzają wyobraźnię swoich fanów i mają ogromny wpływ na to, co ich followersi lubią i kupują. Z tego też powodu influencerów kochają marki, które ochoczo zatrudniają ich do swoich reklam. Właśnie poznaliśmy ranking najpopularniejszych polskich influencerów 2020 roku.

Na liście najpopularniejszych influencerów 2020 roku w Polsce, stworzonym przez See Bloggers i Influtool, znalazło się kilka zaskoczeń. Osoby, które jeszcze niedawno były uważane za absolutny TOP, spadły w rankingach na dalsze miejsca, a ci, których uważano za raczkujących Youtuberów szybko trafili na szczyt. Pierwsze miejsce w rankingu najlepszych influencerów 2020 trafiło jednak do Roberta Lewandowskiego, który niezmiennie odnotowuje kolejne sportowe sukcesy.

Dla niektórych może być zaskoczeniem, że Robert Lewandowski wyprzedził swoją żonę, Annę Lewandowską. Trenerka jest bardzo aktywna w sieci i każdy swój post publikuje z myślą o swoich obserwatorach i ich życiowych wyborach. W rankingu najpopularniejszych influencerów 2020 musiała jednak uznać wyższość męża.

Najpopularniejsi influencerzy w Polsce 2020

Jak więc wygląda lista najlepszych polskich influencerów 2020 roku? Oto pierwsza dziesiątka:

  1. Robert Lewandowski
  2. Wersow
  3. Friz
  4. Anna Lewandowska
  5. Martyna Wojciechowska
  6. Julia Kostera
  7. Tromba
  8. Ola Nowak
  9. Marcysia Ryskala
  10. Julia Wieniawa

Co z innymi znanymi osobami? Na 11. miejscu znalazła się Sylwia Przybysz, a Jan Dąbrowski - dopiero na 48 pozycji. Miejsce 14. należy do Deynn, 16. - do Marcina Dubiela. Następie w rankingu znaleźli się Lexy Chaplin i Ewa Chodakowska. Małgorzata Rozenek-Majdan trafiła na 21. miejsce, a na 22. - Magda Gessler. Maffashion zajęła dopiero 43. pozycję, a jej koleżanka z branży Jessica Mercedes - 97. 

NAJNOWSZE