Radosław Majdan skończył 48 lat

i

Autor: WBF Radosław Majdan skończył 48 lat

Bohater „Dziewczyn z Dubaju” podobny do Radosława Majdana! Piłkarz komentuje

2021-12-10 10:48

Film „Dziewczyny z Dubaju” jest niezwykle chętnie wybieranym repertuarem. Doda i Maria Sadowska triumfują, bo do kin wybiera się mnóstwo osób. A widzowie i media próbują doszukać się drugiego dna w filmie. Teraz za cel wzięli sobie… Radosława Majdana, byłego męża Dody.

Pod koniec listopada do kin trafił film „Dziewczyny z Dubaju”. Długo wyczekiwana premiera niosła za sobą wiele wątpliwości, czy w ogóle dojdzie do skutku. Produkcja filmu kosztowała Dodę nie tylko sporo nerwów, ale także małżeństwo. Koniec końców film został z powodzeniem ukończony, ale piosenkarka nie pojawiła się na premierze, przynajmniej nie na oficjalnej części.

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Film „Dziewczyny z Dubaju” od dłuższego czasu jest na celowniku mediów, którzy próbują doszukać się jeszcze większej ilości zaskakujących szczegółów. Oto jeden z nich. W filmie występuje piłkarz, który według widzów do złudzenia przypomina ex piosenkarki Radosława Majdana.

Oliwy do ognia dolewa fakt, że jedna z bohaterek filmu ma wytatuowane znajomo brzmiące inicjały RM.

Radosław Majdan komentuje film „Dziewczyny z Dubaju”

Do całej sytuacji odniósł się sam Majdan, który w rozmowie z reporterką Party powiedział:

Sonda
Obejrzysz film "Dziewczyny z Dubaju"?

Nie. Błagam… Ja nie będę tego komentował. Tak również tego, co wydarzyło się później, bo leżącego się nie kopie. Tylko tyle powiem.