Doda

i

Autor: WBF

Doda była na premierze „Dziewczyn z Dubaju”… trzy godziny wcześniej!

2021-11-25 9:51

Premiera filmu „Dziewczyny z Dubaju” za nami. Wydarzenie zebrało plejadę gwiazd, która chętnie pozowała na ściance. Zabrakło tylko jednej, niezwykle ważnej osoby… współproducentki filmu Dody! Ale czy na pewno jej nie było?

Premiera filmu „Dziewczyny z Dubaju” w końcu się odbyła. Piosenkarkę projekt kosztował mnóstwo nerwów. W trakcie pracy na planie jednocześnie posypało się jej życie prywatne. Doda, rozwiodła się ze swoim mężem, Emilem Stępniem.

Następnie zakomunikowała, że nie zamierza pojawiać się na premierze. I jak powiedziała, tak zrobiła. Gwiazdy nie miały co liczyć na wspólną fotkę z artystką. Ale poradziły sobie równie dobrze, pozując z… kartonową Dodą!

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Jesteście zaskoczeni? Poniżej możecie zobaczyć fotkę Dody na ściance.

Doda jednak obecna na premierze „Dziewczyn z Dubaju”

Ale czy faktycznie Doda przepuściła taką okazję i nie pojawiła się na premierze swojego filmu? Na Instagramie Dody pojawił się wpis, w którym wszystko wyjaśniła.

Okazuje się, że piosenkarka była obecna na premierze, a nawet strzeliła sobie fotkę na ściance, tyle że sama! Na premierze pojawiła się trzy godziny wcześniej.

Sonda
Obejrzysz film "Dziewczyny z Dubaju"?

Dziękuje dziennikarzom ,przyjaciołom i osobom które były na premierze za tak niesamowite recenzje ! Nie mogę doczekać się piątku kiedy to Wy wszyscy będziecie mogli zobaczyć nareszcie film „dziewczyny z Dubaju”.Nagrywany w największym obłędzie pandemii??‍♀️kiedy ruszały kastingi ,ruszał tez Lockdown ?wszystko było pod znakiem zapytania lub opóźnione.Wyjazdy zagraniczne graniczyły z cudem ale UDAŁO SIĘ! Po roku opóźnienia przez zamkniecie kin ,nadszedł TEN dzień!Na premierze byłam z Wami całym sercem i myślami, a 3 godziny wcześniej ,kiedy nie było nikogo - osobiście…. Chciałam po prostu uwiecznić na pamiątkę również dla siebie ten wielki dzień?. Przełamując kolejne bariery, granice ... nie uwierzysz dopóki nie zobaczysz .Zapraszam do kin 26 listopada?