Dua Lipa tłumaczy się ze swojej ostatniej fryzury. Została do tego zmuszona!

2020-02-24 13:28 AM
Dua Lipa
Autor: Rex Features/East News

Dua Lipa zaczęła ostatnio pojawiać się z dość oryginalną fryzurą. Artystka, która znana była z ciemnych włosów teraz przykuwała uwagę krótką fryzurą z blond grzywką. Fani myśleli, że zwariowała bądź wkracza z nowym wizerunkiem. Żadna z tych teorii nie jest jednak prawdziwa. Więc co stoi za przemianą?

Mogłoby się wydawać, że taka gwiazda jak Dua Lipa może zmieniać wizerunek jak tylko będzie chciała. Z pewnością współpracuje z najlepszymi fryzjerami, którzy dbają o jej włosy i sprawią, że zawsze będzie świetnie wyglądać. Niestety rzeczywistość okazała się być zupełnie inna i Dua Lipa została zmuszona do sprawienia sobie takiej fryzury! Dlaczego?

Okazało się, że nawet najwybitniejsi fryzjerzy nie zagwarantują 100% ochrony włosom. Świetnie przekonała się o tym właśnie Dua Lipa, która musiała ściąć włosy bo były tak zniszczone, że nic nie dało się z nimi zrobić. Mało tego jej blond grzywka, która trochę przeraziła fanów były efektem bardzo mocnego zniszczenia. Lipa przyznała, że to nie blond a wybielone pęknięcia włosów, spowodowane rozjaśnieniem włosów…

„To nie jest fryzura, to wybielone pęknięcia. Biegnę z tym…” – wyjaśniała piosenkarka, obiecując, że jak najszybciej uda się do specjalisty.

Dua Lipa musi jak najszybciej zacząć ratować włosy, w końcu na początku kwietnia szykuje się premiera jej albumu!

Wyświetl ten post na Instagramie.
night mode Post udostępniony przez DUA LIPA (@dualipa)
Edyta Folwarska VIDEOBLOG: Moda gwiazd Disco Polo. Gdzie ubiera się Zenek Martyniuk?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE