Grimes i Elon Musk nie ujawnią płci dziecka! Chcą poczekać, aż samo o tym zdecyduje

2020-02-24 8:26 mw
Grimes i Elon Musk
Autor: AFP/EAST NEWS

Grimes i Elon Musk już niedługo zostaną rodzicami. Artystka i jej chłopak-miliarder spodziewają się dziecka, wciąż jednak nie wiadomo, jakiej płci będzie ich pociecha. I niewykluczone, że w ogóle się tego nie dowiemy! Grimes i Elon Musk nie chcą ujawniać płci dziecka. Wolą poczekać, aż samo zdecyduje, czy chce być kobietą czy mężczyzną.

O tym, że Grimes i Elon Musk spodziewają się dziecka, wiemy już od początku roku. Kiedy w styczniu artystka pokazała swoje pierwsze ciążowe zdjęcia, było jasne, że wkrótce szef firmy Tesla zostanie ojcem. I choć sam Elon Musk niechętnie rozmawia w wywiadach o swoim życiu osobistym, dziennikarze na całym świecie snują domysły: czy Elon i Grimes zamieszkają razem? Czy wezmą ślub? Jakiej płci będzie ich wspólne dziecko?

Cóż, odpowiedzi na to ostatnie pytanie możemy długo nie poznać, bo Grimes oświadczyła właśnie, że nie zamierza ujawniać płci swojej pociechy. Co więcej - Grimes i Elon Musk w ogóle nie chcą przywiązywać do niej wagi. Ich dziecko ma w odpowiednim czasie samo zdecydować, czy chce być kobietą czy mężczyzną.

Elon Musk i Grimes
Autor: AFP/EAST NEWS

PŁEĆ DZIECKA POZOSTANIE NIEUSTALONA

W piątek 21 lutego Grimes wzięła udział w twitterowej sesji Q&A, w której odpowiadała na pytania zadawane przez internautów. Jednym z nich było pytanie o płeć dziecka.

31-letnia artystka odpowiedziała:

Oni mogą zdecydować sami o swoim losie i tożsamości

Grimes naprawdę nazywa się Claire Boucher i pochodzi z Kanady. Artystka ma na swoim koncie 4 albumy długogrające. 

Od 2018 roku Grimes spotyka się z miliarderem i szefem koncernu Tesla, Elonem Muskiem. Ojcostwo Muska nie jest oficjalnie potwierdzone, ale też miliarder nigdy publicznie nie zdementował informacji, że zostanie ojcem.

Edyta Zając trenuje przed TzG. Są pierwsze kontuzje!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE