Dorota Gardias w spektakularnej metamorfozie!

i

Autor: AKPA Dorota Gardias w spektakularnej metamorfozie!

Dorota Gardias w spektakularnej metamorfozie! Fani zachwyceni. "Jak licealistka"

2022-06-21 13:12

Dorota Gardias zrezygnuje ze swojego znaku rozpoznawczego? Celebrytka przyznała, że córka namawia ją do metamorfozy i by przetestować efekty, pogodynka wrzuciła do sieci zdjęcie z "symulacji" jej nowego wyglądu. Fani są zachwyceni!

Dorota Gardias to popularna polska pogodynka, która w tym roku dosłownie nie schodzi z "pierwszych stron gazet". Najpierw głośno było o jej rozstaniu z Dariuszem Pachutem, potem o występie w programie Mask Singer. Co więcej, udział w telewizyjnym show skłonił celebrytkę do wydania własnej płyty! Teraz zaś córeczka namawia ją do zmian w wyglądzie, a mianowicie - zapuszczenia włosów. Jak wygląda długowłosa Dorota Gardias? Zdaniem internautów - zjawiskowo. Zobaczcie sami!

Dorota Gardias w spektakularnej metamorfozie - pasują jej długie włosy?

Dorota Gardias słynie między innymi ze swojej zadziornej fryzury. Krótko ostrzyżone włosy są jej znakiem firmowym, który dodaje celebrytce pazura i w którym wygląda naprawdę zjawiskowo. 8-letnia Hania przekonuje jednak mamę, że czas na zmiany. Dorota Gardias zaczęła poważnie rozważać zapuszczenie włosów i dokonała nawet symulacji tego, jak by wyglądała. Efekt w postaci zdjęcia zamieściła w social mediach, a internauci z miejsca zabrali głos. Większość przyznała, że gwiazda wygląda znacznie młodziej z długimi włosami, jednak opinie co do tego, czy powinna je zapuścić, są podzielone.

Zdecydowanie tak , dużo młodziej ?❤️

Proszę posłuchać Hani.Córki to dobre doradczynie .Ja swojej słucham ? Dłuższe włosy jeszcze bardziej podkreślą Pani urodę. Jestem za?

Jak licealistka!!! ???

Dorotka, wiesz - ładnemu we wszystkim ładnie, ale dla mnie to Ty w krótkich jesteś petarda ??

Sonda
Dorota Gardias w którkich, czy długich włosach?
Viki Gabor w ogniu ostrej krytyki internautów. Stanowcza odpowiedź gwiazdy