Ile kosztował ślub Karoliny Pisarek?

i

Autor: AKPA Ile kosztował ślub Karoliny Pisarek?

Ile Karolina Pisarek wydała na wesele? Kwota zwala z nóg!

2022-06-20 10:45

Karolina Pisarek i Roger Salla powiedzieli sobie sakramentalne "tak" na oczach 200 gości, wśród których znalazła się śmietanka towarzyska polskiego show-biznesu. Ile kosztowało bajkowe wesele polskiej modelki? Cena ROBI WRAŻENIE.

Ślub Karoliny Pisarek i Rogera Salli to wydarzenie, którym żyło ostatnio wielu polaków. Popularna polska modelka doczekała się nawet własnego segmentu w Dzień Dobry TVN, gdzie pokazywała nam przygotowania do wesela. To z kolei zrealizowane zostało z prawdziwą pompą i kosztowało OGROMNE pieniądze.

Ile Karolina Pisarek i Roger Salla wydali na ślub?

Ślub Karoliny Pisarek i Rogera Salli odbył się w obrządku protestanckim w Folwarku Łochów. 10 czerwca 2022 roku celebryci powiedzieli sobie "tak" na oczach 200 gości, w tym wielu polskich gwiazd. Jak podaje serwis Party.pl, na same suknie panny młodej (a były aż trzy) poszło kilkadziesiąt tysięcy złotych. Do tego dodajmy kilka tysięcy (!) kwiatów zdobiących salę weselną, liczne atrakcje dla gości, pokazy barmańskie, pokazy fajerwerków, cały sztab specjalistów od aranżacji i mamy gotowy przepis na wesele za MILION złotych, bo tyle właśnie kosztowała impreza Karoliny Pisarek i Rogera Salli . No cóż, kto bogatemu zabroni?

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

Karolinie życzymy szczęścia i mamy nadzieję, że nigdy nie znajdzie powodów do rozwodu. Gdyby ich jednak szukała, Albert z ESKI służy pomocą. Posłuchajcie!

Listen to "Rozwód" on Spreaker.