Dorota Gardias

i

Autor: WBF

Dorota Gardias zrezygnuje z pracy w telewizji? Prezenterka pochwaliła się planami. Fani są zachwyceni!

2022-04-13 11:44

Dorota Gardias od wielu lat jest związana ze stacją TVN, gdzie najczęściej występuje w roli prezenterki pogody. Ostatnio zabłysnęła również jako uczestniczka w programie "Mask Singer". Nie wyśpiewała sobie finału, ale pochwaliła się nowymi planami. Czy porzuci karierę w telewizji?

Dorota Gardias to uznana prezenterka telewizyjna, którą większość widzów może kojarzyć z występów w roli pogodynki. Ze stacją TVN związana jest od 2006 roku. Zaczynała w TVN Meteo, a rok później przeszła do TVN24, chociaż można było ją już wtedy zobaczyć na głównym kanale stacji. Poza prezentowaniem pogody, prowadziła liczne programy m.in. Projekt plaża oraz alleZIMA! i Meteo Maniak. Brała również udział w konkursach miss i zajmowała się fotomodelingiem. Ostatnio pochwaliła się, że uwielbia również śpiewać, a muzyka towarzyszy jej praktycznie od zawsze. Przypomnijmy, że Gardias śpiewała w chórze i różnych zespołach, a nawet uczęszczała do szkoły muzycznej. Teraz planuje ponownie wrócić na scenę. Czy prezenterka porzuci pracę w telewizji i zacznie koncertować?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Koncerty w Polsce 2022 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

TAJEMNICA DUETU Z ROSJI [t.A.T.u.] | ESKA XD - Ale to już było! #43

Dorota Gardias planuje podbić rynek muzyczny!

Znana prezenterka wzięła udział w programie "Mask Singer", gdzie pokazała jury i publiczności swoje wokalne umiejętności. Może nie dostała się do finału, za to jej występ spotkał się z wielkim uznaniem. Udział w popularnym show sprawił, że Gardias postanowiła pójść za ciosem i ponownie spróbować swoich sił na muzycznej scenie. Zapowiada autorski singiel, który prawdopodobnie ukaże się jeszcze latem 2022.

"Mieliśmy już próbne nagrania i chciałabym, żeby pojawiło się to jak najwcześniej. Myślę, że to może być czerwiec. Nie chciałabym wypuścić czegoś, czego nie jestem jeszcze pewna. Może w moje urodziny... [22 czerwca]" - powiedziała w rozmowie z "Co za tydzień"

Dorota Gardias dodała zdjęcie na Instagramie, gdzie możemy zobaczyć popularną prezenterką z mikrofonem i podpis "przygoda się rozkręca". Komentarze są w większości pozytywne i wszyscy obserwujący życzą Gardias sukcesów na scenie oraz w studiu nagraniowym. Nie brakuje również licznych pytań o koncerty.

Sonda
Podoba Ci się program Mask Singer?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE