Dom z papieru 5: Nowe odcinki i nowi bohaterowie. Kim są te ciacha?

2021-09-03 17:46 mm
Dom z papieru 5
Autor: Netflix, Tamara Arranz

W piątym sezonie serialu "Dom z papieru" pojawia się kilka nowych postaci. W nowych odcinkach na ekranie zobaczymy m.in. dwóch przystojniaków - Miguela Ángela Silvestre oraz Patricka Criado. Kim są ich bohaterowie i co wiemy o nowych aktorach "Domu z papieru 5"? Zobaczcie ich zdjęcia!

"Dom z papieru 5" już dostępny! Pierwsza część finałowego sezonu kultowego serialu trafiła właśnie do serwisu Netflix. Póki co widzowie mogą zobaczyć pierwszych 5 odcinków.

Co nowego w hitowym serialu Netliksa?

"Domu z papieru 5" to już niestety ostatnia odsłona jednej z najbardziej lubianych produkcji ostatnich lat. Co tym razem wydarzy się u Profesora i jego ekipy? Wiemy już, że finałowy sezon "Domu z papieru" przyniesie kilka niespodziewanych zwrotów akcji. Nie zabraknie też nowych twarzy. Kim są nowe postaci i kto gra nowych bohaterów?

Dom z papieru 5 - bohaterowie finałowego sezonu

Do znanej już widzom ekipy serialu "Dom z papieru" dołączyły nowe twarze. Do obsady finałowego sezonu produkcji dołączyli Miguel Ángel Silvestre i Patrick Criado.

Patrick Criado czyli Rafael

Według Berlina (Pedro Alonso), syn to „głowica nuklearna, która zniszczy wszystko”, jak powiedział do Rio (Miguel Herrán) w drugim odcinku pierwszej części serii. Wiele lat później publiczność poznaje syna Berlina, Rafaela, granego przez Patricka Criado (Riot Police).

Rafael ma 31 lat, studiował inżynierię komputerową na MIT w Massachusetts i jest całkowicie pewien jednego: nie chce być taki jak jego ojciec.

Patrick Criado ma 25 lat i pochodzi z Madrytu. Karierę aktorską rozpoczął dość wcześnie, bo w 2006 roku. Miał wtedy 11 lat.

Do tej pory Patrick zagrał w 5 filmach i kilku produkcjach telewizyjnych. "Dom z papieru 5" to jak dotąd najbardziej znana produkcja z jego udziałem.

Miguel Ángel Silvestre czyli René

W pierwszej części "Domu z papieru" spotykamy Tokio (Úrsula Corbero) zaszytą w kamperze, uciekającą przed policją i cierpiącą z powodu nieopisanej straty – miłości swojego życia. Poznajcie René (gra go Miguel Ángel Silvestre), mężczyznę, z którym Silene Oliveira przeprowadzała napady, z którym podróżowała, cieszyła się życiem i mężczyznę, którego kochała, zanim odkryła, że ​​czasami rzeczy w jej idealnym, małym świecie mogą pójść bardzo źle.

Miguel Ángel Silvestre ma 39 lat i pochodzi z Castellón w Walencji. Jest już bardzo doświadczonym aktorem, którego miłośnicy hiszpańskiego kina na pewno świetnie znają. Zagrał m.in. w takich filmach, jak Fernando czy Przelotni kochankowie.

Miguel ma już także na koncie dobrze znane produkcje telewizyjne. Na liście seriali z jego udziałem znajdziemy choćby takie hity jak Sense8 czy Narcos.

Sonda
To już ostatni sezon! Będziesz tęsknić?
Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 27.08
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE