Magia nagości: uczestnicy 1. odcinka znani! To oni wybiorą nagich partnerów

2021-09-02 20:54 kp
Magia nagości
Autor: Youtube/ Zoom TV

W piątkowy wieczór w Zoom TV zobaczymy pierwszy odcinek długo zapowiadanej polskiej wersji show Magia nagości. W programie uczestnicy wybierają kandydatów na randkę wyłącznie na podstawie ich (całkowicie) nagich ciał. Wiadomo już, kim są osoby, które wystąpią w 1. odcinku Magii Nagości Polska!

Magia nagości to zdecydowanie najbardziej kontrowersyjny program, jaki zobaczymy jesienią w polskiej telewizji. Show powstało na podstawie brytyjskiej, oryginalnej wersji i jest już kolejną edycją po tych, jakie stworzono w innych krajach. Pierwotnie program miał trafić na antenę Zoom TV jeszcze w maju. 

Po perturbacjach 1. odcinek Magii Nagości Polska pojawi się w Zoom TV 3 września o 23:00. Przypomnijmy, że uczestnicy programu mają przed sobą kandydatów na randkę, których ocenia wyłącznie na podstawie ich nagich ciał, odsłanianych kolejno przez specjalne kurtyny. W show nie ma miejsca na pruderię - kandydaci występują zupełnie nago, a kamery nie unikają zbliżeń na intymne części ciała. W zagranicznych wersjach pojawiały się m.in. osoby homoseksualne, po zmianie płci czy niepełnosprawne. 

ESKA XD #030 - FAME MMA 11, KOZACKA MIŁOŚĆ, SEKRETY PIŁKARZY

Magia nagości - uczestnicy

Tuż przed premierą Magii Nagości w Polsce twórcy programu zdradzili, kim są osoby, które w 1. odcinku będą wybierali idealnego kandydata dla siebie. W programie zobaczymy 24-letniego Michała i 55-letnią Iwonę. Przypomnijmy, że Magię Nagości Polska poprowadzi Beata Olga Kowalska znana z serialu Ranczo. 

Zobaczcie pierwszych uczestników! Będziecie oglądać?

NAJNOWSZE