Doda w objęciach Dariusza Pachuta na Fame MMA. Sama wystąpi oktagonie? [zdjęcie poglądowe]

i

Autor: Pawel Wodzynski/East News Doda w objęciach Dariusza Pachuta na Fame MMA. Sama wystąpi oktagonie? [zdjęcie poglądowe]

Doda w objęciach Dariusza Pachuta na Fame MMA. Sama wystąpi oktagonie? [ZDJĘCIA]

2023-02-04 11:24

Doda fanką Fame MMA – wraz z ukochanym zjawiła się na wczorajszej gali i szybko przykuła uwagę zarówno publiczności, jak i widzów. Towarzyszył jej oczywiście Dariusz Pachut, z którym wokalistka spotyka się od kilku tygodni.

Fame MMA, jak zwykle, wzbudza wielkie emocje. Wczorajsza gala w Krakowie zakończyła się spektakularną porażką byłego partnera Maffashion, Sebastiana Fabijańskiego. Doda i Dariusz Pachut ewidentnie nie kibicowali aktorowi – po jego przegranej kamera uchwyciła uśmiechy i wiwaty dwójki celebrytów.

Doda w objęciach Dariusza Pachuta na Fame MMA. Nie opłakiwali Fabijańskiego

Dla przypomnienia – w ubiegłym roku Doda postanowiła poszukać miłości w telewizji i rozwiązaniem miał być program „Doda. 12 kroków do miłości”. Życie pisze jednak własne scenariusze i w listopadzie piosenkarka ogłosiła, że jest zakochana, ale w kimś, kogo zna już od dawna. Miała oczywiście na myśli Dariusza Pachuta, który niegdyś związany był z Dorotą Gardias.

Zakochani chętnie chwalą się swoją miłością i radością ze wspólnie spędzonych chwil – w social mediach co rusz widzimy fotki z randek i wspólnych aktywności. Tym razem celebryci zawitali na gali Fame MMA 17, podczas której starli się ze sobą Sebastian Fabijański i Wac Toja (pierwszy przegrał już po 35 sekundach). Na zdjęciach widzimy, jak Dariusz Pachut obejmuje ukochaną, a sama Doda wydaje się być bardzo szczęśliwa i rozbawiona galą. Dostrzegł to prowadzący, który wspomniał o niej ze sceny sugerując, że może sama kiedyś weźmie udział w walce.

Na widowni siedzi Doda. Kto wie, może kiedyś wystąpi w oktagonie.

Doda nie skomentowała jego przypuszczeń, lecz kto wie – może za jakiś czas spróbuje swoich sił?

Gwiazdy jednego hitu. Te piosenki zna każdy!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE