Doda

i

Autor: AKPA

Doda naprawdę już TO robi. Podzieliła się zdjęciem, a fani oniemieli

2023-01-27 11:15

Rok 2022 należał do Dody i wszystko wskazuje na to, że piosenkarka chce, by z 2023 było tak samo. Za pośrednictwem mediów społecznościowych gwiazda polskiej sceny muzycznej zamieściła zdjęcie, do którego opis zelektryzował jej fanów. Tym samym artystka potwierdziła, że projekt, który do tej pory były w sferze wyobrażeń, jest już na etapie realizacji.

Doda należy do grona gwiazd, które stale odkrywają siebie na nowo. Rok 2022 okazał się być pod tym względem przełomowy. Artystka nie tylko wydała pierwszą od JEDENASTU lat płytę, ale również zaprezentowała fanom autorskie reality-show 12 kroków do miłości, w którym poszukiwała idealnego partnera. Zgodnie z zapowiedziami na tym się nie skończyło. Piosenkarka w 2023 rok weszła z przytupem. Nie dość, że przygotowuje się do kolejnej trasy koncertowej Aquaria Tour, to jeszcze, jak dowiedzieliśmy się z jej Instagrama, już nagrywa kolejny format telewizyjny! To dość zaskakujące, biorąc pod uwagę fakt, że Doda potwierdziła współpracę z telewizją Polsat zaledwie kilka dni temu, nieśmiało wspominając wówczas o krążących w jej głowie pomysłach na nowe reality-show. 

Doda obserwowana Z UKRYCIA. Nowy partner odsłonił przed nią prawdę!

Doda o nowej płycie, depresji i konkurencji z Podsiadło

Doda - nowe reality-show

Wszystko wskazuje na to, że Doda rozpoczęła prace nad nowym formatem telewizyjnym! Wokalistka zamieściła wymowne zdjęcie, na którym widać ją pozującą do profesjonalnej kamery. W tym miejscu musimy jednak ostudzić entuzjazm fanów, którzy mogli potraktować fotografię jako kadr z plany nowego reality-show. Pochodzi ona bowiem z sierpnia zeszłego roku, a dokładniej przygotowań do występu w kieleckiej Kadzielni. Dużo zdradza jednak zamieszczony do niej opis. 

Kolejne reality przed nami się tworzy ??? - napisała Doda.

Fani już nie mogą się doczekać!

Sonda
Czekasz na nowe reality-show Dody?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE