Doda jest już po rozwodzie! "Musiałam to przetrawić w samotności"

2021-11-16 15:52 es
Doda
Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS

Okazuje się, że sprawa rozwodowa przebiegła szybko i sprawnie. Doda jest już po rozwodzie! Wczoraj decyzją sądu Emil Stępień oficjalnie przestał być jej mężem. Choć w ostatnich tygodniach para była skonfliktowana w związku z premierą filmu, Doda podziękowała ex mężowi.

Doda to jedna z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Za swoją muzykę zdobyła liczne nagrody i wyróżnienia. Niestety życie prywatne gwiazdy jest o wiele mniej udane. Kiedy w 2018 roku wyszła za Emila Stępnia, wydawało się, że znalazła swojego księcia.

Para wspólnie zaczęła produkować film - Dziewczyny z Dubaju. Dokończyli go już osobno i to w atmosferze wielkiego skandalu. Pojawiły się doniesienia o propozycjach, które Emil Stępień wysyłał kobietom, które miały grać w filmie. Do tego oskarżenia o oszustwa finansowe i utrudnianie Dodzie pracy przy produkcji.

To już na szczęście historia.

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Doda oficjalnie rozwiedziona

Doda i Emil Stępień nie są już razem. 15.11 sąd oficjalnie zakończył to małżeństwo. Zgodnie z oczekiwaniami artystki sprawa potoczyła się sprawnie. To jednak nie znaczy, że było jej łatwo...

Nie dałam wczoraj znać..bo jednak przeżyłam swój rozwód bardziej niż myślałam i musiałam to przetrawić w samotności. Dziekuję sądowi za poprowadzenie sprawy sprawnie i w pełnym szacunku.

W ostatnich tygodniach Doda i Emil Stępień ścierali się w kwestii montażu filmu Dziewczyny z Dubaju. Ku zaskoczeniu fanów, wokalistka podziękowała ex mężowi.

Gwiazda podzieliła się też refleksją o wolności i zdradziła, ze nadchodzi nowy projekt.

Prawda jest taka ,że Rozwód nie da mi wolności ,prawdziwą wolność dam sobie sama ,kiedy odkryje błędy które popełniałam bym mogła kreować swoją przyszłość wyciągnąwszy z nich lekcje🙌🏻. Zaczynamy 21.11.21

Jesteście ciekawi?

Głośne rozstania gwiazd

Pytanie 1 z 6
Który mężczyzna zostawił Jennifer Aniston, bo zakochał się w koleżance z planu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE