Doda i Marysia Sadowska dokończyły montaż Dziewczyn z Dubaju

i

Autor: Instagram / Doda Doda i Marysia Sadowska dokończyły montaż Dziewczyn z Dubaju

Dziewczyny z Dubaju: Doda i Maria Sadowska SKRÓCIŁY FILM!

2021-11-15 9:28

To koniec wojny między Dodą a Emilem Stępniem. Na instagramowym profilu Dody pojawiło oświadczenie, z którego dowiadujemy się, że artystka wraz z reżyserką, Marią Sadowską mogły dokonać finalnego montażu filmu “Dziewczyny z Dubaju”. Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Tą sprawą żył cały show biznes. Doda jakiś czas temu ogłosiła, że rozstaje się ze swoim mężem, Emilem Stępniem. Później na jaw wyszła “afera” związana z filmem “Dziewczyny z Dubaju”, którego Emil jest producentem, Doda producentem kreatywnym, a Maria Sadowska reżyserką. Dorota w mediach społecznościowych informowała, że z Marysią nie została wpuszczona do studia na “final cut”, czyli ostateczny montaż, który Marysia miała podobno zapisany w umowie. Doda stwierdziła, że nie podpisuje się pod tym filmem, ponieważ - jej zdaniem - w wersji, którą chciał go wypuścić Emil, film był za długi. 

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Sprawa ma jednak swoje szczęśliwe zakończenie. Doda na swoim profilu w serwisie Instagram zamieściła oświadczenie, w którym informuje, że razem z Marysią zostały wpuszczone do studia na ostateczny montaż. 

napisała Doda i dodała zdjęcie ze studia. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Moja marka kosmetyczna nareszcie nabiera tempa. Na Instagram trafiły pierwsze zdjęcia produktów. Oczywiście w sesji reklamującej moje kosmetyki wystąpiłam sama. Kim jestem?

Prawdziwe poświęcenie i walka dla sztuki zwyciężyły i z radością chcielibyśmy ogłosić , że producentka kreatywna filmu "Dziewczyny z Dubaju", Dorota Rabczewska dzięki Kino Świat, na dosłownie pare chwil przed premierą, z reżyserką Marią Sadowską mogły dokończyć film.przypieczętowano tym wizję artystyczną ostatecznym montażem dzieła w obecności prawnika. „Kochani,po miesiącu wyniszczającej dla mnie walki udało się wprowadzić moje i @mariasadowska artystyczne poprawki do filmu. Dziękuję Wam za Wasze wsparcie, doping i motywacje.Dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym przy tym projekcie, za ich profesjonalizm i absolutny artyzm.FILM JEST GOTOWY DOPIERO TERAZ ( poza kilkoma detalami?).Mogę podpisać się pod tym obrazem i moją pracą??podtrzymuje jednak iż nie będę na premierze, gdyż Absolutnie NIE podpisuję się pod czymś innym tj: •obrażaniem mnie i reżyserki. •dyskredytowaniem mojej pracy. •utrudnianiem mi jej. •nieuregulowaniem zapłaty dla ekipy. • jak się ostatnio okazało za muzykę do filmu(!!!), •mnożącymi się konsekwencjami prawnymi,w które jestem intencjonalnie angażowana na oczach całej opinii publicznej. Mimo to ufam,ze Zarówno Wy jak i media będziecie mogli skoncentrować się tylko i wyłącznie na warstwie artystycznej tego filmu.na wspaniałych aktorach ,reżyserce i cakej ekipie,która tak jak ja włożyła w niego całe serce. Tym docenicie moją 2 letnią prace nad „dziewczynami z Dubaju”,którą dniem dzisiejszym JAKO PRODUCENT KREATYWNY wykonałam i ZAKOŃCZYŁAM?? To było wspaniałe doświadczenie ,dzięki któremu odkryłam w sobie zupełnie nowe oblicze artystki.Dziekuje za to??Mam nadzieje ,ze poczujecie to w każdej sekundzie na ekranie już od 26 listopada.TRAKTUJE TEN FILM JAK MOJE DZIECKO?jest mi cholernie przykro ,ze mnie tam z Wami nie będzie ale mimo to życzę wspaniałej premiery! Ekipo! Bądźcie z siebie dumni???