Demi Lovato

i

Autor: Instagram/Sipa USA/East News

Demi Lovato została zgwałcona przez dilera narkotyków TAMTEJ tragicznej nocy! Wyznała prawdę

2021-03-17 8:20

Fani Demi Lovato doskonale pamiętają najbardziej tragiczne wydarzenie z jej życia, do jakiego doszło w lipcu 2018 roku, kiedy to podczas imprezy w swoim domu gwiazda przedawkowała heroinę i w krytycznym stanie trafiła do szpitala. Teraz wokalistka wyznała jeszcze straszniejszą prawdę na temat tamtej nocy - Demi Lovato została zgwałcona przez swojego dilera narkotyków!

W lipcu 2018 roku fani Demi Lovato wstrzymali oddech, gdy media obiegła informacja o jej przedawkowaniu. Choć gwiazda już od dawna nie brała, sygnałem, który mógł zaniepokoić, był singiel Sober, w którym opowiadała o swoim uzależnieniu. Podczas jednej z imprez w swoim domu Demi Lovato przedawkowała narkotyki i w krytycznym stanie trafiła do szpitala.

Media na całym świecie relacjonowały wydarzenia z tamtej nocy i publikowały zdjęcia służb, które przyjechały do domu gwiazdy. Ona sama w szpitalu przez kilka dni walczyła o życie, a później spędziła kilka miesięcy w ośrodku odwykowym. Tamto przedawkowanie było przełomem w jej życiu, który pozwolił jej zrozumieć, że jeśli nie zmieni przyzwyczajeń, może umrzeć.

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Demi Lovato wykorzystana seksualnie

Teraz Demi Lovato opowiedziała o jeszcze tragiczniejszych szczegółach tamtego wieczoru. Jak wyznała w dokumencie Dancing With The Devil, tuż przed tym, jak straciła przytomność, została wykorzystana przez dilera, który dostarczał jej narkotyki. O zdarzeniu dowiedziała się w szpitalu, kiedy lekarz zapytał ją, czy uprawiała seks.

Przypomniałam sobie, jak leżał na mnie, więc powiedziałam: „tak".

Dopiero później zrozumiała, że została zgwałcona.

Gwiazda zdobyła się też na jeszcze jedno wyznanie.

Dopiero miesiąc po przedawkowaniu zdałam sobie sprawę: „Hej, nie byłaś w stanie podjąć wspólnej decyzji". Ten rodzaj traumy nie ustępuje z dnia na dzień.

Chciałbym móc powiedzieć, że ostatnia noc, w której kiedykolwiek dotknęłam heroiny, była nocą przedawkowania, ale tak nie było. Chciałam napisać na nowo jego wybór, by mnie wykorzystać. Chciałam, żeby to był teraz mój wybór, a on też miał coś, czego chciałam, czyli narkotyki. Skończyło się na naćpaniu.

- powiedziała Demi Lovato.

Co więcej, wokalistka sama zadzwoniła do dilera, mówiąc: "Z*** cię"

Jak mogę brać te same narkotyki, przez które trafiłam do szpitala? Byłam upokorzona swoimi decyzjami.

- dodała. To był moment przełomowy, kiedy zrozumiała, że czas zmienić swoje życie.

Jesteście dumni z drogi, jaką Demi Lovato przeszła od tamtego czasu?