Demi Lovato

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Nowa płyta Demi Lovato bliżej niż myślimy. Dancing with the Devil to nie tylko dokument

2021-03-16 23:03

Ostatnie lata w karierze Demi Lovato były dość burzliwe. Od czasu premiery Tell Me You Love Me w 2017 roku wokalistka raczej nie zajmowała się muzyką. Zamiast tego były używki i bliskie spotkanie ze śmiercią. Teraz Demi Lovato wróciła do formy! O swojej drodze opowiada w dokumencie Dancing with the Devil. Właśnie dowidzieliśmy się, że niedługo swoją premierą będzie mieć nowa płyta Demi Lovato o takim samym tytule.

Demi Lovato zrobiła karierę w bardzo młodym wieku. Zaczynała jako gwiazda Disneya. Później zainteresowała się muzyką. Niestety wpadła w mroczną stronę show-biznesu. Alkohol, narkotyki, zaburzenia odżywiania... Kiedy wydawało się, że gwiazda wyszła na prostą, Demi Lovato o mało nie umarła po przedawkowaniu.

Od tamtej pory gwiazda zmienia swoje życie. Poszła na odwyk i terapię. Teraz coraz śmielej mówi o swoich doświadczenia, ciałopozttywności i życiu bez używek.

Na YouTube trafi czteroodcinkowy dokument o życiu Demi Lovato - Dancing with the Devil. Właśnie się dowidzieliśmy, że gwiazda wyda album o takim samym tytule.

Nowa płyta Demi Lovato już niebawem

Dancing with the Devil to tytuł czteroodcinkowego dokumentu. W nim Demi Lovato opowiada o trudnościach, jakie przeżyła w ostatnich latach. Gwiazda przedawkowała narkotyki i otarła się o śmierć. To doświadczenie wstrząsnęło nią na tyle, że postanowiła zawalczyć o zdrowie. Terapia i odwyk zrobiły swoje - Demi Lovato wraca do pracy.

Ostatni album, Tell Me You Love Me, Demi Lovato wydała w 2017 roku. Po blisko czterech latach jej fani wreszcie dostaną coś nowego. Na swoim instagramie gwiazda poinformowała, że Dancing with the Devil to tytuł jej nowej płyty.

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Dancing with the Devil… The Art of Starting Over to pełny tytuł. Fani dostali próbkę nowości podczas zeszłorocznej gali rozdania nagród Grammy. Wówczas Demi Lovato wykonała emocjonujący utwór „Anyone”.

Kiedy będzie premiera nowej płyty Demi Lovato? Na swoim Instagramie gwiazda ogłosiła datę 2 kwietnia. Czekacie?

Ile lat mają te gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Eva Mendes?