Demi Lovato "szczęśliwa" z powodu zaręczyn Wilmera Valderramy. Przyjdzie na ślub?

2020-01-03 19:44 kp
Demi Lovato i Wilmer Valderrama
Autor: Evan Agostini/Invision/AP/East News

"Mój chłopak się żeni" - może powiedzieć do siebie Demi Lovato. Były facet wokalistki, aktor Wilmer Valderrama, oświadczył się w Nowy Rok swojej nowej dziewczynie. Demi i Wilmer mimo rozstania mieli ze sobą świetny kontakt i deklarowali przyjazne uczucia. Jak gwiazda zareagowała na jego zaręczyny?

Zdecydowanie największą miłością Demi Lovato był Wilmer Valderrama. Wokalistka i aktor byli parą z przerwami przez sześć lat, zanim w 2016 roku ogłosili rozstanie. Podobno miłość między nimi się wypaliła i pozostało jedynie uczucie przyjaźni - a to za mało, by tworzyć dalej udany związek. Demi i Wilmer pozostali jednak w kontakcie i mogli liczyć na swoje wsparcie.

O tym, że deklaracje o przyjaźni nie były jedynie ładnymi słowami, przekonaliśmy się w lipcu 2018 roku, gdy Wilmer Valderrama czuwał przy łóżku Demi Lovato tuż po tym, jak trafiła do szpitala po przedawkowaniu narkotyków. Teraz jednak ich stosunki mogą się mocno zmienić, bo aktor oświadczył się swojej dziewczynie.

Wilmer Valderrama zaręczony

O zaręczynach Wilmera Valderramy informowaliśmy na Hotplota.pl tuż po Nowym Roku. Aktor 1 stycznia 2020 roku oświadczył się Amandzie Pacheco na plaży w Kalifornii. Co na to Demi Lovato, która po zakończeniu krótkiego romansu z Austinem Wilsonem znów jest singielką?

Jest szczęśliwa, jeśli Wilmer jest szczęśliwy. Zawsze chciała dla niego jak najlepiej i jest zadowolona, że znalazł miłość. Zawsze będą przyjaciółmi i będą mieli specjalne miejsce w swoich sercach.

- zdradzają znajomi piosenkarki.

Żałujecie, że nie są parą?

Demi Lovato i Wilmer Valderrama
Autor: Evan Agostini/Invision/AP/East News
NAJNOWSZE