Wilmer Valderrama jest zaręczony! Ex Demi Lovato oświadczył się ukochanej

2020-01-02 12:13 kp
Wilmer Valderrama; Demi Lovato
Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News; face to face/FaceToFace/REPORTER

Demi Lovato i Wilmer Valderrama jeszcze kilka lat temu cieszyli się udanym związkiem. Para spędziła razem sześć lat, by w 2016 roku uznać, że uczucie między nimi się wypaliło i ogłosić rozstanie. Wciąż jednak mogli na siebie liczyć i deklarowali przyjaźń. Teraz w ich relacji sporo może się zmienić, bo Wilmer Valderrama jest zaręczony.

Demi Lovato nie mogła nie przyjąć tej wiadomości z pewnym ukłuciem w sercu. Jej były facet i dobry przyjaciel - Wilmer Valderrama - oświadczył się w Nowy Rok swojej dziewczynie, Amandzie Pacheco. Jego krok z całą pewnością zamyka pewien etap w życiu Demi Lovato.

Jeszcze rok temu fani Demi Lovato zastanawiali się, czy to możliwe, by wokalistka i Wilmer Valderrama do siebie wrócili. Po tragicznym wypadku wokalistki z lipca 2018 roku aktor natychmiast przyjechał, by towarzyszyć jej w szpitalu i czuwać przy jej łóżku. Fani nie byli zaskoczeni - gdy w 2016 roku para ogłaszała rozstanie, aktora i piosenkarkę wciąż łączyła niekłamana przyjaźń.

Wilmer Valderrama zaręczony

Teraz jednak uwaga Wilmera Valderramy w stu procentach skupia się na jego ukochanej. Amandzie Pacheco. Aktor i modelka spotykają się od dziewięciu miesięcy - to wtedy po raz pierwszy przyłapano ich razem w Los Angeles. 1 stycznia 2020 roku Wilmer oświadczył się modelce na plaży La Jolla w Kalifornii.

Aktor pochwalił się zaręczynami na Instagramie. Gratulujemy!

Wyświetl ten post na Instagramie.
“It’s just us now” 01-01-2020 Post udostępniony przez Wilmer Valderrama (@wilmervalderrama)
NAJNOWSZE