Cruz Beckham

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Cruz Beckham śpiewa jak Justin Bieber! Ale wejście Davida to prawdziwy hit [WIDEO]

2020-11-30 12:42

Victoria i David Beckhamowie już od dawna głośno zachwycają się muzycznym talentem jednego ze swoich synów, Cruza. 15-latek jest wielkim pasjonatem muzyki, gra na gitarze i śpiewa. Wykonaniami syna chętnie dzielą się w sieci jego słynni rodzice. Tym razem wykonanie nastolatka przerwał David Beckham. Też ma talent?

David i Victoria Beckham dbają o to, by ich dzieci mogły od najmłodszych lat realizować swoje pasje. Słynni rodzice chętnie inwestują w swoje pociechy i obserwują, jak te rozwijają się na wybranych przez siebie polach. I tak Beckhamowie gorąco kibicowali Brooklynowi Beckhamowi, gdy ten postanowił zostać fotografem - i mimo, że ostatecznie rzucił studia, może liczyć na pracę przy projektach swojej mamy.

Ich młodszy syn, Cruz Beckham, od małego wykazuje za to zainteresowanie muzyką. 15-latek chętnie w swoim pokoju gra na gitarze i śpiewa, a David i Victoria po cichu liczą na to, że uda mu się zrobić karierę. Z ich pomocą i kontaktami Cruz nie musi się jednak o to martwić :)

ESKA XD EXTRA

Warto dodać, że Cruz Beckham ma już za sobą profesjonalne nagrania. W 2016 roku chłopak nagrał singiel i teledysk If Everyday Was Christmas.

Cruz Beckam i David Beckham w duecie

Tym razem Victoria Beckham pochwaliła się na Instagramie kolejnym występem Cruza Beckhama. Na filmie możemy usłyszeć, jak radzi sobie nastolatek, jednak punktem kulminacyjnym jest moment, kiedy "w duecie" dołącza do niego David Beckham! Choć trudno uznać, że syn spodziewał się solówki taty :) Zobaczcie:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE