Brooklyn Beckham i Nicola Peltz leżą nago w wannie i zapowiadają założenie rodziny!

2020-10-30 11:25 kp
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz
Autor: Felipe Ramales / SplashNews.com/East News

Brooklyn Beckham już wiele razy był zakochany, jednak jego związek z Nicolą Peltz to już zupełnie inna sprawa. Latem młody celebryta oświadczył się ukochanej i zarówno jej, jak i jego rodzice zaczęli intensywnie planować ślub pary. Tymczasem zakochani właśnie świętują pierwszą rocznicę związku, którą Brooklyn uczcił seksownym zdjęciem i poważnym wyznaniem.

Brooklyn Beckham był w ostatnich latach częstym gościem mediów plotkarskich, jednak rzadko z chwalebnych powodów. Tabloidy rozpisywały się przede wszystkim na temat kolejnych związków syna Victorii i Davida Beckhama. Młody celebryta ma za sobą kilka głośnych relacji, z których najbardziej burzliwą była ta z Haną Cross - para regularnie kłóciła się w miejscach publicznych, co skrupulatnie dokumentowali paparazzi. 

Zupełnie inaczej sprawa wygląda jednak w przypadku nowego związku Brooklyna Beckhama. Dokładnie rok temu celebryta związał się z córką miliardera z Florydy, Nicolą Peltz. Para latem ogłosiła zaręczyny, a teraz intensywnie planuje z rodzicami i teściami ślub - już dziś wiadomo, że ceremonie odbędą się zarówno w Stanach, jak i w Wielkiej Brytanii i będą bajecznie kosztowne i bajecznie luksusowe.

>> Szczegóły ślubu Brooklyna Beckhama! Suknię dla Nicoli Peltz zaprojektuje Victoria Beckham

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz świętują rocznicę ślubu

Zanim jednak Brooklyn Beckham i Nicola Peltz wezmą wymarzony ślub, minie jeszcze wiele miesięcy - chociażby ze względu na pandemię koronawirusa, która skutecznie uniemożliwia organizowanie wielkich uroczystości. Chyba, że jest się Kim Kardashian :)

Tymczasem młodzi świętują 1. rocznicę związku. Z tej okazji Brooklyn Beckham dodał na Instagram zdjęcie z ukochaną... z wanny. Na fotce uwagę fanów najbardziej przyciągnęły jednak nie romantyczne spojrzenia zakochanych, a szminka na ustach Brooklyna i zielony lakier na jego paznokciach. Oryginalnie!

Szczęśliwej pierwszej rocznicy, kochanie. Jestem najszczęśliwszą osobą, mając cię przy sobie. Nie mogę się doczekać, kiedy zestarzeję się z tobą i założę z tobą rodzinę ❤️ kocham cię tak bardzo ❤️❤️

- napisał pod zdjęciem Brooklyn Beckham.

Myślicie, że tym razem jego związek naprawdę przetrwa?

NAJNOWSZE