Euro 2020: Robert Lewandowski o porażce. Postara się, aby "wyglądało to lepiej"

2021-06-15 17:20 es
Robert Lewandowski
Autor: WBF

Kibice nie są zadowoleni z przebiegu spotkania Polska - Słowacja. Mecz zakończył się spektakularną... porażką biało-czerwonych. Teraz piłkarze reprezentacji Polski muszą się mierzyć nie tylko z własnymi wyrzutami sumienia, ale także krytyką fanów. Na swoim Instagramie Robert Lewandowski skomentował porażkę Polaków podczas Euro 2021. Obiecuje poprawę!

Szanse Polaków w Euro 2021 wyglądają coraz gorzej. Mecz Polska - Słowacja zakończył się spektakularną porażką biało-czerwonych. Samobój Wojciecha Szczęsnego czy zdjęcie z boiska Grzegorza Krychowiaka sprawiły, że kibicom jeszcze trudniej jest wybaczyć reprezentacji.

Spora część odpowiedzialności za tak kiepski wynik spoczywa na barkach kapitana. Robert Lewandowski skomentował na Instagramie mecz Polska-Słowacja.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Robert Lewandowski o porażce ze Słowakami

Kibice mogą tego łatwo nie wybaczyć... Mecz Polska - Słowacja zakończył się z wynikiem 2:1. W internecie aż huczy od krytycznych komentarzy.

Występ Polaków na Euro 2021 skomentował za swoim Instagramie Robert Lewandowski.

- Wierzyliśmy, że po zdobyciu wyrównującej bramki, mecz pójdzie po naszej myśli. Tak się jednak nie stało. Zdajemy sobie sprawę, że nasza sytuacja jest teraz ciężka, ale będziemy robić wszystko, żeby w pozostałych spotkaniach wyglądało to lepiej ⚽️ Walczymy dalej 🇵🇱Dziękujemy, że jesteście z nami.

Fani zareagowali w bardzo różnie...

- Co ty chłopie możesz zrobić mając taka drużynę.

- Robert skończcie już pier... tylko się weźcie za robotę bo z taką gra to Szwedzi nas gładko przejdą

- Jestem i będę z wami

- Nie róbcie sobie jaj, kibice nie są idiotami ...

- #wspieram do boju!!! ❤️⚽️🙌🏽

Czytamy pod zdjęciem.

Sonda
Czy po porażce ze Słowacją wierzysz w awans Polski do 1/8 finału Euro 2020?
NAJNOWSZE