Marina wspiera Wojciecha Szczęsnego po samobójczym golu. "Zawsze jest wygrany"

2021-06-15 7:40 kp
Wojciech Szczęsny i Marina
Autor: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

EURO 2020 nie zaczęło się pomyślnie dla polskiej reprezentacji. Polacy przegrali ze Słowacją 1:2, a jedną z bramek na konto przeciwnika zaliczył po fatalnym przypadku i samobójczym strzale Wojciech Szczęsny. Po takiej porażce wielu kibiców straciło nadzieję na wyjście z grupy i nie brakuje tych, którzy winą za przegraną obarczają Szczęsnego i Grzegorza Krychowiaka.

Wojciech Szczęsny i Grzegorz Krychowiak nie tak wyobrażali sobie swój debiut na EURO 2020. W meczu ze Słowacją obaj piłkarze zaliczyli poważne błędy - Szczęsny pomógł przeciwnikom, zaliczając samobójczą bramkę, a Krychowiak po dwóch żółtych kartkach zobaczył czerwony kartonik i zostawił kolegów na boisku w osłabionym składzie. Dla wielu fanów piłki ta porażka jest trudna do przełknięcia.

Dla polskiej reprezentacji wciąż jednak bardzo ważne jest wsparcie - piłkarze mają przed sobą jeszcze mecze grupowe z teoretycznie mocniejszymi od nich Hiszpanami i Szwedami. Nadziei na dobry wynik Polski na EURO 2020 nie traci Marina, czyli żona Wojciecha Szczęsnego. Po porażce Polaków w meczu ze Słowacją zamieściła na Instagramie wymowny wpis.

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Marina wspiera Szczęsnego po samobóju

Jestem dumna z Naszej Drużyny. Walczyli i dali z siebie wszystko. Emocje były olbrzymie! Jestem dumna z mojego kochanego męża @wojciech.szczesny1Dla nas zawsze jest wygrany, cokolwiek się nie dzieje na boisku. Wiem jak ciężko pracuje i ile kosztuje to wyrzeczeń. Jestem dumna, że zawsze stara się godnie reprezentować nasz kraj. Nie rozumiem tych, którzy piszą te okropne rzeczy. Tak chcecie dodać otuchy naszym reprezentantom? POLACY #niepoddajemysię

- napisała na Instagramie Marina po meczu Polska-Słowacja.

Żona Wojciecha Szczęsnego nawiązała tym samym do fali ostrej krytyki i negatywnych komentarzy, jakie przetoczyły się w sieci po porażce piłkarzy. Wielu z nich winą za przegraną obarcza w dużym stopniu naszego bramkarza, który zdecydowanie nie zaliczył udanego występu.

A tymczasem warto przypomnieć, że jeszcze przed rozpoczęciem EURO 2020 Marina żartowała sobie z męża, pozując do zdjęcia z zadowolonym Robertem Lewandowskim, który świętował dopiero co pobity rekord bramek Gerda Müllera. Kto mógł się spodziewać, że w meczu Polska-Słowacja to jednak Szczęsny, a nie Lewandowski, zaliczy gola...? :) Mariny nie opuszczał też dobry humor po tym, jak media obiegły zdjęcia polskich piłkarzy relaksujących się w sopockim hotelu. Również wtedy zażartowała z Wojtka Szczęsnego, przewidując, że... wpuści bramkę strzeloną przez Roberta Lewandowskiego. Prawie trafiła!

>> Mecz Polska - Słowacja: Lewandowski strzeli gola? Żona Szczęsnego ma plan :)

Wierzycie, jak Marina, że mamy jeszcze szanse na EURO 2020?

NAJNOWSZE