Córka Kate Moss w odważnej sukience na czerwonym dywanie. Lila coraz bardziej przypomina mamę

2022-12-08 20:46 Joanna Dembek
Kate Moss i Lila Moss
Autor: Rex Features/East News Lila Moss coraz bardziej przypomina mamę

Córka supermodelki Kate Moss jest już 20-letnią kobietą, która olśniewa delikatną urodą. Lila pojawia się na Fashion Awards 2022 w Londynie, gdzie olśniła piękną i bardzo odważną kreacją. Trudno było oderwać od niej wzrok.

Kato Moss 20 lat temu urodziła córkę. Ojcem Lili jest Urugwajczyk wychowany w Wielkiej Brytanii Jefferson Hack, z którym Kate związała się w okolicach 2000 roku. Ich związek nie przetrwał próby czasu, ale owocem ich miłości jest piękna wschodząca gwiazda modelingu.

Lila Moss nie przebiła stylizacją Rity Ory, ale było blisko!

Lila Moss poszła w ślady swojej mamy, a jej miłość do pozowania przed obiektywem, czy przemierzanie wybiegów u najlepszych światowych projektantów to dla niej chleb powszedni. Na Instagramie można zobaczyć wiele zdjęć z sesji, chociażby do Vogue'a, kadry z kampanii reklamowych popularnych marek, czy urywki z pokazów mody, gdzie prezentuje się zawodowo.

Lila nie stroni również od imprez, na które zawsze jest okazja ubrać coś spektakularnego. Tak, jak w tym przypadku. Na British Fashion Awards 2022 pojawiła się w transparentnej, długiej i czarnej sukni, która odważnie odsłaniała sporo ciała. Spod spodu wyłaniała się kusa bielizna. to jednak i tak nic w porównaniu ze stylizacją Rity Ory, która na tej samej imprezie pojawiła się praktycznie w samej bieliźnie, na dodatek przypominającej erotyczne wdzianko.

Lila Moss
Autor: Rex Features/East News Lila Moss na British Fashion Awards 2022 w Londynie
Doda o nowej płycie, depresji i konkurencji z Podsiadło
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE