Tajemnica córki Kate Moss. Nikt tego nie zauważył

2022-05-09 12:15 Maria Czarniecka
Kate Moss z córką
Autor: East News

Kate Moss na Met Gali 2022 pojawiła się w towarzystwie swojej 19-letniej córki Lili. Nastolatka wybrała prześwitującą kreację eksponującą pośladki oraz to, co inni zazwyczaj starają się ukryć. Na jaw wyszło to, o czym nie wszyscy mieli pojęcie. Początkująca modelka cierpi na poważną chorobę, której się jednak nie wstydzi. Swoją postawą chce motywować innych chorych.

Kate Moss od lat funkcjonuje nie tylko jako ikona mody ale i jako muza największych światowych projektantów. Nikogo więc nie dziwi jej obecność na kolejnej edycji Met Gali. Tym razem zdecydowała się, że jej "+1" będzie jej 19-letnia córka Lili. Obie panie wybrały jako stytę projekty Burberry, za które odpowiadał Riccardo Tisci. Kate Moss poszła w klasykę stawiając na czerń i głęboki dekold pozwalający na odkrycie jednego ramienia. Suknia miała również zawadiackie rozcięcie na nogę. Lili wybrała z kolei prześwitującą kreację wysadzaną kryształkami. Odkrywała pośladki i... I pompę insulinową.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 6.05.2022

Kate Moss córka

Lila Moss to efekt miłości Kate Moss i Jeffersona Hacka. Lila na świat przyszła w 2002 roku i już jako nastolatka dała jasno do zrozumienia, że chce iść w strony znanej matki i już w wieku 16 lat wzięła udział w poważnych sesjach dla wielkich marek. Tym razem jako jedna z młodszych postawiła swoją nogę na Met Gali. Zaprezentowała się w sukience, która eksponowała jej pompę insulinową, ponieważ nastolatka cierpi cukrzycę typu 1.

To choroba, której nie widać z zewnątrz, zatem patrząc na mnie, nikt raczej się tego nie spodziewa. Mam cukrzycę typu 1 - mówi córka Kate Moss.

NAJNOWSZE