Rita Ora założyła na galę BARDZO kusą kreację. Podobne można znaleźć w sex shopie

2022-12-09 10:19 Joanna Dembek
Rita Ora
Autor: Rex Features/East News Rita Ora w kusej kreacji na Fashion Awards 2022 w Londynie

Rita Ora na Galę Fashion Awards 2022 zdecydowała się na bardzo odważną kreację. Jej czerwona naked dress nie zakrywała zbyt wiele, właściwie można by powiedzieć, że piosenkarka wystąpiła w erotycznej bieliźnie.

Moda na transparentne kreacje trwa w najlepsze, a patrząc na popularne gale, można odnieść wrażenie, że gwiazdy filmu i muzyki prześcigają w tym, kto pokaże bardziej skąpą stylizację. Olivia Wilde, Vanessa Hudgens, Emily Ratajkowski, Megan Fox, Lila Moss - to celebrytki, które kochają koronki i siateczki. A teraz do teamu dołączyła Rita Ora. Sami zobaczcie, jak prezentowała się na British Fashion Awards 2022.

Rita Ora postawiła na minimalizm

Rita Ora to jedna z najbardziej utalentowanych wokalistek, która dołączyła do plejady gwiazd jednej na gali modowej w Londynie, która odbyła się 5 grudnia 2022. Piosenkarka pokazała, że oprócz pięknego głosu, posiada również zgrabną sylwetkę. Nie umknęło to niczyjej uwadze, ponieważ artystka założyła skromną, siateczkową sukienkę (?), a części intymne zakrywała równie skromna, czerwona bielizna. Szyku całej kreacji dodały sandałki na obcasie, również w kolorze czerwonym.

Rita Ora
Autor: Rex Features/East News Rita Ora w kusej kreacji
Najbardziej ODJECHANE prezenty pod choinkę dla GEEKÓW | ESKA XD - Mobmania #63
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE