Cleo straciła ważną dla niej osobę. Zmarła jej bliska współpracownica

2021-04-23 11:55 kp
Cleo
Autor: WBF

Cleo z ogromnym smutkiem przyjęła informację o śmierci jednej ze swoich ulubionych współpracownic, która spełniała jej marzenia o niezwykłych strojach. Wokalistka postanowiła podzielić się stratą na Instagramie, a fani zarzucili ją słowami kondolencji. Zobaczcie, jak Cleo wspomina swoją ukochaną krawcową!

Choć gwiazdy błyszczą na scenie w pojedynkę, na ich sukces pracuje cały tłum ludzi – od muzyków, przez techników, do stylistów. Cleo, która zawsze zachwyca podczas występów czy w teledyskach swoimi wyjątkowymi strojami, oczywiście nie szyje ich sama. Dotąd stała za nimi jej ukochana krawcowa, pani Małgorzata. Niestety, wokalistce przyszło pożegnać się z współpracownicą.

Cleo podzieliła się na Instagramie smutną wiadomością o śmierci krawcowej. Gwiazda pokazała ich wspólne zdjęcie i dodała wspominkowy wpis.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Krawcowa Cleo nie żyje

Wczoraj zmarła moja kochana Pani Małgosia @margomarco - wybitna krawcowa i przede wszystkim kobieta o Wielkim Sercu ❤... Pamiętam jak zawsze nieśmiało pokazywałam Jej swoje zwariowane projekty na nowe stroje pytając: - Pani Małgosiu czy da radę coś takiego uszyć🙈?Pani Małgosia zawsze odpowiadała: Spokojnie Pani Asiu wszystko da się uszyć❤Bardzo smutno 💔...

- napisała Cleo pod czarno-białym zdjęciem. Nie ma wątpliwości, że pani Małgosia była dla niej prawdziwym skarbem i to dzięki niej Cleo mogła stworzyć i kontynuować wymyślony przez siebie wizerunek.

Fani w komentarzach zarzucili ją słowami pocieszenia i kondolencji. Wiele osób doceniło to, że Cleo postanowiła docenić zmarłą i poświęcić jej post na swoim Instagramie.

Gdy to zobaczyłam to naprawdę zrobiło mi się przykro.😞 Miałam okazje kiedyś popisać na Instagramie z Panią Małgosią. Zawsze odpowiadała z życzliwością. Smutne te czasy...😞

Wszyscy zobaczymy się z nią po drugiej stronie🖤 pani Gosia robiła cuda dla ciebie. Trzymaj się Cleoś🥺[*]

Ciężko było mi w to uwierzyć 😢. Trzymaj się kochana ❤️❤️😘. Niech spoczywa w pokoju [*]

- czytamy w komentarzach.

Cleo nie zdradziła, jaka była przyczyna śmierci krawcowej. Z komentarzy dowiadujemy się jednak, że Małgorzata od kilku tygodni przebywała w szpitalu.

NAJNOWSZE